Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 10)
 
Omior    Uživatel je zablokován
04.10.2024 21:39
Bydliště: Praha
363 69 
hade, vase teze jsou naprosto zmatecne a nesrozumitelne. Jakoze kdyz AI nahradi praci urednika, ktery vice mene jen zadava data do pocitace a hleda k nim dalsi data a ty zpracuje do nakeho vystupu - tak i pak bude soukromny podnikatel zamestnavat cloveka ? Proc, naco ? A k tem "krizovatkam" - i kdyby tomu tak bylo (jakoze zahy nebude), tak drtiva vetsina lidskych cinnosti je netvurci, algorytmizovatelna. A tvorivosti, byt v prenesenem smyslu slova bude AI disponovat uz jen tim, ze tech moznosti reseni bude znat mnohem vice nez nejschopnejsi lidsky pracovnik. Uz jen to staci na jeji vyssi produktivitu nez cloveka.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License