Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Umělá inteligence   (str. 11)
 
Omior    Uživatel je zablokován
06.10.2024 12:02
Bydliště: Praha
363 69 
Automatizace a "kobotizace" se neukazali v tak velkem rozsahu ucinnymi. Vedli akorat k tomu, ze temer stejne penzum lidi budel byt k dispozici na korekci a rizeni techto procesu. Co se ted meni, je ze diky AI ziska robot kognitivni schopnosti. Bude moct rozlisit a zpracovat stejne penzum moznych stavu a situaci, jako clovek ve vyrobe. Reagovat, improvizovat. Ne vzdy napoprve, ale okamzite se ucit. Treba pri poruse dopravniho pasu je ted automat bezradny, zastavi se linka, nebo se sypou vyrobky na zem. Robot napoprve taky nebude vedet co s tim - ale kdyz mu jednou delnas ukaze ze ma zabehnout na dvur, vzit si tam kolecko a zatim do opraveni pasu prevazet obrobky v nem - napriste to uz ten robot a vsichni roboti na svete s nim, bude vedet.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License