 | Energy1 03.11.2024 11:39
|
| ourel napsal(a): 10 Zakázaných Technologií A Vynálezců Kteří Byly Umlčeni --- Dvacetiminutové video ukazující některé technologie, probírané zde na omforu. První Ougleyho karburátor je Geet reaktor podle Paula Pantone. Dále Henry... |
Za mě byl největší borec Stanley Meyer, absolutní profesionál v získávání energie z vody. Málo se o tom ví, ale hlavní know-how pohonu Buggy 1,6L Wolkswagen byl vodíkový štěpný proces a uvolnění termovýbušné atomové energie GMT. Široká veřejnost si myslí, že na základě frekvenční elektrolýzy vyráběl efektivně vodík, který následně standardně spaloval. Není to pravda. Na pohon běžného spalovacího motoru osobního automobilu je zapotřebí rozložit několik litrů vody do elementárních plynů, aby se pokryla energetická spotřeba. To samozřejmě v reálném světě není možné a tak Meyer přišel na způsob, jak zvýšit energetickou výtěžnost spalování. Pokud se ionizuje vzdušný kyslík, který je v motoru smíchán s vodíkem, pak při zapálení směsi se zabrání vzniku molekuly vody a nastane atomová destabilizace a rozpad atomů vodíku za uvolnění obrovské energie. Stan tuto technologii používal v první i druhé generaci vodního pohonu. Tvrdil, že jeden galon vody 3,6L spálený na atomové úrovni se energeticky vyrovná 2,5mil. barelů ropy. Na sklonku života spolupracoval s NASA a tato technologie měla být náhradou vodíku na oběžnou dráhu a zpět. Kdyby tady nebyly nadnárodní korporace hájící své zájmy, pokrok by byl zcela jinde. |
|