 | Omior 23.12.2024 10:39 Bydliště: Praha
|
| | Anteno, copak svabi... Musk v ramci projektu Neuralink predpoklada na rok 2030 umistnit do lidskeho mozgu 2x8000 elektrod...Jedna vec je ze se tak treba vrati zrak nevidoucim. Ale zcela urcite bude probihat i vyzkum tzv. nezdokumentovanych funkci. Jake budou moznosti takto kyborgizovaneho vojaka nebo spiona ? A kdyz se nakemu kriplovi nabidne ze ho "opravi" zadarmo, jen kdyz podepise smlouvu na 10 let s armadou nebo CIA, tak se najde zajemcu az dost... |
|