 | Energy1 29.07.2025 15:34
|
| | Nevím jak je tomu dnes, ale je to tři roky od doby, kdy firma začala výrazně vystrkovat růžky a podali si dva hlavní vývojáře, kteří jsou už pod drnem. Samozřejmě jako vždy to provedli tiše, bez médií a beze stop. Většina lidí o ničem neví, ale ten kdo chce a potřebuje si informace vždy najde. Helcomb dostal podobné ultimátum s tím, že přistoupil na prodej technologie a uložení k ledu. Do smrti se zavázal k mlčenlivosti a cenzuře, ale zachránil si tím život. |
|