 | Torix 01.09.2025 08:13 Bydliště: Na sihoti 20, Košice
|
| Je škoda že sa nevieme prepracovať k simulácii. Vlastne všetko sme už usporiadali tak ako predpokladáme že by to malo byť takže zháňame niekoho na simuláciu v programe Ansys Fluent. Keby niekto vedel sprostredkovať túto simuláciu nech sa ozve.
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|