Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Obecná diskuze   (str. 31)
 
Energy1   
03.09.2025 10:32

1955 112 2046 
Kdysi v minulosti jestli jsi vzpomínám dobře, tak Píďalka psal, že generování proudu na základě protichůdných polí NN je bezvýznamné. Ano i ne, jak se to vezme. Jedna otevřená sada generuje skutečně bezvýznamné proudy, ale takový distribuční EI transformátor upravený na EE případně UU buzený funkčním regulátorem s přepínanou indukčností může generovat bomby. Osobně používám uzavřený obvod rozvětvený EE a to jak u 6kw tak u 22kw, ale robustní mag. obvod z distribučního trafa by byl zase o něčem jiném. Ty rezervy pro zdokonalování tu jsou a jestli má někdo přístup k robustním mag. obvodům, použijte jej. Ten výkon musí odněkud jít a jde z množství železa a permeability materiálu
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License