 | Energy1 03.09.2025 10:32
|
| | Kdysi v minulosti jestli jsi vzpomínám dobře, tak Píďalka psal, že generování proudu na základě protichůdných polí NN je bezvýznamné. Ano i ne, jak se to vezme. Jedna otevřená sada generuje skutečně bezvýznamné proudy, ale takový distribuční EI transformátor upravený na EE případně UU buzený funkčním regulátorem s přepínanou indukčností může generovat bomby. Osobně používám uzavřený obvod rozvětvený EE a to jak u 6kw tak u 22kw, ale robustní mag. obvod z distribučního trafa by byl zase o něčem jiném. Ty rezervy pro zdokonalování tu jsou a jestli má někdo přístup k robustním mag. obvodům, použijte jej. Ten výkon musí odněkud jít a jde z množství železa a permeability materiálu |
|