Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 18)
 
Energy1   
25.12.2025 22:08

1955 112 2046 
  Gardenman napsal(a):    Energy nezlob se na mě, ale už mě tohle plácání nebaví. Dlouhou dobu jsem se držel zkrátka a diplomaticky. A je možné, že teď dostanu BAN a končím. Ale i s tímto do toho jdu. Pojmy, se kterými tady operuješ jako je...

Tvůj příspěvek mě jen utvrdil v tom, co si myslím o akademii. A věř, že tohle nenechám jenom tak, jakmile dokončím projekt Helcomba, tak půjdu s pravdou ven a vám, akademikům pořádně zatopím. A nikdo mě nezastaví, ani akademie, ani nadnárodní energetické korporace. Udělám to chytře a anonymně, protože se stanu nepohodlným a půjdou po mě. Tak, jako to dělají chytře oni, tak stejně použiju nástroj moci i já. Ponížit akademiky s doktoráty pro mě bude mít vyšší cenu než finanční obnos a na to se těším.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License