 | Energy1 25.12.2025 22:08
|
| Gardenman napsal(a): Energy nezlob se na mě, ale už mě tohle plácání nebaví. Dlouhou dobu jsem se držel zkrátka a diplomaticky. A je možné, že teď dostanu BAN a končím. Ale i s tímto do toho jdu.
Pojmy, se kterými tady operuješ jako je... |
Tvůj příspěvek mě jen utvrdil v tom, co si myslím o akademii. A věř, že tohle nenechám jenom tak, jakmile dokončím projekt Helcomba, tak půjdu s pravdou ven a vám, akademikům pořádně zatopím. A nikdo mě nezastaví, ani akademie, ani nadnárodní energetické korporace. Udělám to chytře a anonymně, protože se stanu nepohodlným a půjdou po mě. Tak, jako to dělají chytře oni, tak stejně použiju nástroj moci i já. Ponížit akademiky s doktoráty pro mě bude mít vyšší cenu než finanční obnos a na to se těším. |
|