 | Jirka1or 29.05.2026 10:09 Bydliště: V dílně
|
| ourel napsal(a): Ahoj, my používáme už mnoho let vibrační čerpadlo na zahrádku.
Hadici to zvládne, má i docela tlak, jenom se nesmí na konci nebo po
cestě ucpat hadice. To se pak "vibrátor" uvnitř spálí. Nedoporučuju
... |
Vibrační čerpadla mají krátkou životnost !
Povětšinou se uklepe spojovací šroub mezi Membránou a vibračním elementem .
Lze to opravit, ale je s tím celkem drbačka, dopasovat tam vhodný nerezový šroub . |
|