Za seba možem k tomu povedať len tolko, keď že v mojom živote vychádzam a tak nejak i prirodzene sa i vnútorne riadim staroslovanskými Védami, je mi z nich známe že bitosti ktoré sa bežne medzi luďmi nazívajú "aniely" nie sú ničím dobrým pre život v akejkolvek forme i na tejto zemi...