Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Biorezonanční vyšetření   (str. 1)
 
Adam   
25.03.2016 17:49
Bydliště: Praha
2730 331 2531 
Biorezonanční vyšetření - Úvod
 
Když jsem o této záležitosti poprvé slyšel, byl jsem velmi ostražitý, jestli se nejedná o nějaké šarlatánství. Nyní jsem měl však příležitost získat v této věci osobní zkušenost, která mne té podezřívavosti velmi slušně zbavila.

Biorezonanční vyšetření je (kromě jiného) schopno zjistit stav buněk (zdraví buněk) v nejrůznějších částech lidského organizmu a tím i zhodnotit stav jednotlivých orgánů. Vyšetření obvykle neprobíhá déle jak hodinu a jeho průběh je velmi snadný. Výsledky se promítají v počítačovém programu, který obsahuje nákresy orgánů a tkání a jednotlivá místa jsou podle stavu buněk rozlišena barevnými body. Vzniknou tak velmi přehledná vodítka k tomu, jak podchytit případný problém, nebo jak včas podchytit něco, co ještě nevygradovalo do viditelných zdravotních komplikací.

Vyšetřovací přístroj se jmenuje Sensitive Imago. Pro "komunikaci" s buňkami využívá dvě elektrody vyvolávající velmi slabý (nevnímatelný) elektrický proud o různých frekvencích a speciální sluchátka vybavená binaurálními snímačemi. Přístroj analyzuje odezvu od jednotlivých buněk organizmu a současně dovede rozpoznat, o které buňky se jedná. Podle barevných značek v různých částech předkreslených orgánů lze pak pozorovat, které buňky mají normální aktivitu, které jsou ve stavu "zvýšené pohotovosti", které odpovídají zánětu a nebo které jsou už velmi poškozené či zcela zničené (a zřejmě i zároveň toxické).

Přišlo mi to celé jako pohádka, ale má osobní zkušenost mě přesvědčila, že na tom asi něco bude. Tímto přístrojem získané výsledky všech orgánů velmi dobře odpovídaly tomu, co mi už bylo známo (nebo na co jsem měl podezření), ale přitom obsluha přístroje (tzv. operátor) prakticky vůbec nic o konkrétním zdravotním stavu předem nevěděl.

Přístroj kromě analýzy prý také ovládá biorezonanční proceduru, která umí kuřákům trvale odstranit chuť na cigaretu. (S tím zkušenosti nemám.) A vylepšený model prý dokáže identifikovat v těle těžké kovy, pesticidy, herbicidy atp.

V příloze můžete pozorovat malou ukázku typických výsledků takového vyšetření.

Bílá značka - Zcela nová buňka
Žlutá značka - Optimální aktivita buňky
Zelená značka - Zvýšená zátěž buňky (možný slabý výskyt problému)
Červená značka - Buňka velmi zatížena, může odpovídat zánětu
Modrá značka - Buňka přestává správně fungovat
Černá značka - Buňka je vysoce poškozená, nefunkční

Na prvním obrázku se nachází slinivka a dvanáctník. Slinivka je zde částečně jen ve stavu "zvýšené pohotovosti" či pod slabým vlivem nějakého problému (patogenu, toxinu, nebo jen částečně vadným fungováním). Oproti tomu dvanáctník vykazuje problém větší, pravděpodobně zánět a zcela nejhorší situace je viditelná na jeho začátku, u ústí ze žaludku (modrá a černá značka). Na obrázku druhém je zřetelný zánět močových cest.

Jak se možná dalo trochu čekat, tento způsob vyšetření zatím není zcela lékařsky uznán, a to zřejmě hlavně proto, že se zdravotnickému lobby moc nehodí. Začínají se však vyskytovat lidé (nelékaři), kteří si přístroj opatřili a vyšetření za úplatu nabízejí. A jakým způsobem pak zjištěný stav řešit, to už je buďto na doporučení od vyšetřujícího, nebo na každém z nás.
 
Biorezonanční vyšetření - Ukázka výsledků - Slinivka a dvanáctník
Biorezonanční vyšetření - Ukázka výsledků - Slinivka a dvanáctník
Příloha je dostupná pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat

 
Biorezonanční vyšetření - Ukázka výsledků - Pánevní oblast
Biorezonanční vyšetření - Ukázka výsledků - Pánevní oblast
Příloha je dostupná pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat

 
Přístroj Sensitiv Imago
Přístroj Sensitiv Imago
Příloha je dostupná pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna    |    Adresa příspěvku:  https://www.omforum.cz/p.php?idx=7047

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte nás   |   Vytvořil: 2015-2018 Adam Benda
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License