 | Apas 06.05.2016 21:30 Bydliště: Sev. Morava
|
| Píďalka napsal(a): ... Mimochodem, baňkování, co sem dal Poota, je naprostou obdobou tohodle a zařízení na to jsem viděl na netu před snad rokem za cca 250 kaček. No nekup to. |
Ahoj Piďalko, moc prima čtení o Autohemoterapii - díky za ně !
Prosím Tě, o jakém zařízení na baňkování za cca 250 kaček je řeč? Jak Tě znám, určitě se na ně jenom nekoukáš, ale máš už i zkušenosti,.. Myslíš, že by ses o ně mohl podělit? Já osobně jsem jedno velké ucho (vlastně oko, když to čtu .... .)..
|
|