 | Poota 07.05.2016 01:21 Bydliště: Praha
|
| U baňkování je hlavním léčebným procesem působení na vnitřní orgán, který svou nerovnováhou vytváří, většinou na zádech, gelózu - a to díky přímému propojení té gelózy a "jejího" orgánu.
To autohemoterapické působení je jenom vedlejší a doplňkový efekt, který se uplatňuje jenom u studených gelóz, které vznikají hypofunkcí daného orgánu. |
|