 | martin11 26.06.2016 12:08 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...nevím kam napsat, tak do "relaxace"
...vím, že vás zde moc není, kdo fandí motorizmu a natož Rally,( já vím, z hlediska "normálního" ofčana jsme blázni, šílenci a ničitelé životního prostředí), ale přesto si dovolím upozornit, že příští týden ...sobota neděle se jede Rally Bohemia v Mladé Boleslavi. tak se podívejte na : http://www.rallybohemia.cz/2016/cs/LEGEND/Dokumenty/Seznam-prihlasenych-posadek-LEGEND
...zde najdete i mapky rychlostních zkoušek a časový harmonogram....
...jo a kdyby jste náááhodou jeli na kukačku...tak vezměte foťák...v kategorii LEGENDY jsem startovní číslo L 25 a uvítám jakoukoliv fotografii. pokud se dostanete přímo do Mladé Boleslavi, rád Vás uvítám i v depu...na trati jest vítán nápis "go Trabi go" jelikož jsem jediný ( Trabant 600) a zároveň nejstarší vozidlo ( o věku posádky raději nemluvím) budu vědět, že nápis patří právě naší posádce. Tak předem všem "fandům" děkuji za účast , bude se na co koukat....zdraví eva a martin |
|