Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Co dáváme, dostáváme zpět - Diskuze   (str. 2)
 
Milenium   
12.07.2016 15:30
Bydliště: Sever
33 42 
To Brbla
Mé řádky nebyly nahlíženy ze stejného úhlu pohledu ze kterého jsem je napsal, a proto nebyly pochopeny. Jde o zcela něco jiného než co popisuješ s indiány a Amerikou. Ve skutečnosti, z absolutního pohledu stvořitele není nic špatné ani dobré. Jen z pohledu člověka jsme naučeni takto rozlišovat a to rozlišení je závislé na stavu vývoje jedinců i společnosti. To jsou vše věci relativní a měnící se. Jsem si toho vědom, a proto jsem nenapsal, že to prožité špatné nebudu dělat a to dobré naopak ano, ale napsal jsem to co je obecně považováno za dobré-špatné. Navíc je tu krásná moudrost „vše špatné je pro něco dobré“ a pokud to takto někdo ve svém životě nevnímá, je ještě lapen silně EGEM, což z něj dělá nešťastného člověka.
Protože nic není špatně, tak ani to, že mi nerozumíte, popravdě byla doba, a není to zase tak dávno, co jsem na informace které jsem tu předložil koukal s velkou nedůvěrou, nerozuměl jsem tomu a dokonce mě to celkem rychle odvedlo jinam. Zkrátka to ještě nebylo pro mě, nebyl jsem ještě připraven. Nadešla však doba, kdy mi to zapadlo do mozaiky mého poznání a stál přede mnou smysluplný obraz.
Kdo má naopak pocit, že to nejsou nesmysly a naopak ho to oslovuje doporučuju pro načerpání informací zde:
https://www.youtube.com/watch?v=GAD56aeT2t0&list=PLbc3KRK2HCQ1BAJ_yV-vljucVUClWYcuc&index=1
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License