Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Inteligentní ozvěny z vesmíru   (str. 1)
 
Píďalka   
20.09.2015 18:40
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
Adame, vidím to přeci jenom jinak. Choďa nezávisle na prvního máje s pár gumičkama a hrstí malinkých skobiček z drátku, bavil jsem se sestřelováním hroznů balónků. Střelil, jeden bouchl a rozpadající se cancoury bouchly další a půl hroznu ba,ba,ba,ba,ba v háji. Víš, ono to slunce je docela veliká záležitost a lze docela s přehledem předpokládat, že na něm existují relativně lokální jevy, které jsou na sobě závislé, a pokud dojde k nějakému narušení jednoho, strhne se řetězová reakce, avšak co do počtu reakcí omezená.

Definitivně se bráním pocitu, že na slunci takhle chrchlají nějací Slunečníci a lokálně se tak domlouvají, i když ani to nelze naprosto vyloučit, nicméně, pokud tohle není zaznamenáváno ze Země, lze se celkem s určitostí domnívat, že tento jev neslouží ani meziplanetární komunikaci v rámci solárního systému, natož na galaktickou komunikaci. Navic jde o vyzařování protonů, což jsou v podstatě (podle vědů a jejich teorií) ionizovaná jádra vodíku a ta eventuelně vychladnou a deionizijí, a stávají se atomy vodíku, kterými je meziplanetární, galaktický i mezigalaktický prostor docela slušně nacpaný, nemluvě o tom, že podle vědů je vodíkem nacpané i Slunce a dělá z něj prý helium a proto tak dlouho pálí. Co se děje ve skutečnosti ví jen pámbu a špekulovat můžeme až do haleluja.

Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License