 | Apas 22.07.2016 16:13 Bydliště: Sev. Morava
|
| proud napsal(a): ...uvedeni se do klidu za ucelem "JA",nenazyvam meditaci,ale nanejvejs dobrou a potrebnou zalezitosti :-) |
Nepochopil jsi - nejde o relaxaci, ale o hledání JÁ ve svém nitru. Říká se tomu Meditace. Snažit se jít do nitra nejde bez uvedení se do klidu. Naštvaný, nervózní, roztěkaný nebo plný starostí se do bezmyšlenkového stavu - JÁ, nedostaneš ani náhodou
Můžeš vysvětlit, co si představuješ pod slovem Meditace? Kam myslíš, že Tvoje mysl při meditaci směřuje? |
|