Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    On-line meditace   (str. 1)
 
farkas   
22.07.2016 23:16
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
  Apas napsal(a):    Nevěříš na kosmickou energii (Universum)?

Universum si může každý vykládat po svém. Ten termín není nikde definovaný.
Raději používám české slovo prostor a chápu ho jako soubor všech jemnohmotných vibrací, které na nás působí, a to včetně vlivu okolních planet.
Nevím, kde se berou mocné pozitivní energie vrcholků hor. Podle Pavla Kozáka bývají zemského i kosmického původu. To je základ vibrací. Ještě dokážu pochopit otisk události v podobě jiných vibrací, který původní prostor narušuje.
Zajímají mě negativní energie vyvěrající na místech geologických zlomů a hlavně lidé, kteří je dokáží najít a zakopáním krystalů křemene ona zlá místa eliminují.
Všechno tady souvisí se vším a proč to nenazvat třeba universum.
Čínská medicína je obrovský kus vědy a účinných praktik pro znovunastolení rovnováhy lidského těla. Vážím si jí a stejně tak bylin od peruánských šamanů.
Jenže pořád raději souzním, s místy, které jsou původním domovem. Nehledám v nich sebe ani nic jiného. Přesto občas jakási poselství z hloubi okolního prostoru přichází.
Jen jejich význam většinou pochopím daleko později.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License