 | Apas 24.07.2016 17:10 Bydliště: Sev. Morava
|
| Ne, proude, nemám pocit nebezpečí. Jenom jednou, kdy jsem šla tak hluboko, že jsem měla pocit, že chci vyjít z těla ven .. Astrálně cestovat si netroufám, nejsem si jistá, jestli se vrátím zpátky .. možná to zkusím až později. Naučila jsem se meditovat teprve nedávno a ještě se mi stává, že to někdy nejde, záleží na tom, nač předtím myslím. Když si připouštím myšlenku na to, že mohu vyjít z těla ven, nejde to (zřejmě to brzdí strach). Nejlépe se mi to daří, když si předtím řeknu, že půjdu jenom do takové hloubky, abych byla v bezpečí. Pak si to NIC opravdu užívám . Bohužel to není tak často, jak bych si přála, protože málokdy bývám dostatečně dlouho sama.
Zkus si předtím naprogramovat bezpečí. |
|