Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    On-line meditace   (str. 1)
 
Apas   
24.07.2016 17:10
Bydliště: Sev. Morava
451 75 725 
Ne, proude, nemám pocit nebezpečí. Jenom jednou, kdy jsem šla tak hluboko, že jsem měla pocit, že chci vyjít z těla ven .. Astrálně cestovat si netroufám, nejsem si jistá, jestli se vrátím zpátky .. možná to zkusím až později. Naučila jsem se meditovat teprve nedávno a ještě se mi stává, že to někdy nejde, záleží na tom, nač předtím myslím. Když si připouštím myšlenku na to, že mohu vyjít z těla ven, nejde to (zřejmě to brzdí strach). Nejlépe se mi to daří, když si předtím řeknu, že půjdu jenom do takové hloubky, abych byla v bezpečí. Pak si to NIC opravdu užívám . Bohužel to není tak často, jak bych si přála, protože málokdy bývám dostatečně dlouho sama.
Zkus si předtím naprogramovat bezpečí.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License