Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    On-line meditace   (str. 1)
 
proud    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
24.07.2016 20:23
Bydliště: svet
1922 43 795 
Hm,asi jsem to spatne napsal,nejde o nebezpeci jako nebezpeci.......spis pocit neprirozenosti......jakmile jdu po prazdnote,proste se vzdycky dostavi,zadny nutkani opousteni tela nemam,ale to je v pohode,u kazdyho to bude jiny,nakonec o astralu mam svy mineni,nic dobryho.Ale to nic mi nejak nesedi.......mozna je to o zvyk,nevim.Ale cesta zevnitr ven rozhodne o prazdnote neni.Bavi me vic pozorovani a trenink "intuice",o ty bys jako zenska mela vedet mnohem vic nez ja:-)). Ale ono presvedcovani se o tom,jak je intuice neomylna me nikdy neprestane bavit,to chytani naprosto prvotniho pocitu z neceho,nez "sepne rozum a uvazovani s logikou".
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License