 | proud 24.07.2016 20:23 Bydliště: svet
|
| | Hm,asi jsem to spatne napsal,nejde o nebezpeci jako nebezpeci.......spis pocit neprirozenosti......jakmile jdu po prazdnote,proste se vzdycky dostavi,zadny nutkani opousteni tela nemam,ale to je v pohode,u kazdyho to bude jiny,nakonec o astralu mam svy mineni,nic dobryho.Ale to nic mi nejak nesedi.......mozna je to o zvyk,nevim.Ale cesta zevnitr ven rozhodne o prazdnote neni.Bavi me vic pozorovani a trenink "intuice",o ty bys jako zenska mela vedet mnohem vic nez ja:-)). Ale ono presvedcovani se o tom,jak je intuice neomylna me nikdy neprestane bavit,to chytani naprosto prvotniho pocitu z neceho,nez "sepne rozum a uvazovani s logikou". |
|