 | Brbla 04.08.2016 07:33 Bydliště: Kambodza
|
| Tak se jeste vracim k zanetu mocovych cest. Po prvnim dnu se vsechny priznaky vyparily, ale protoze si s telickem povidam, tak jsem zjistila, ze by to chtelo jeste chvili. A tak jsem jeste dalsi 2, 3 dny davala jedlou sodu. Malinko, tak 1/4 lzicky, zato klidne i 5x denne.
A pak jsem si uvedomila, ze tu mam dalsiho - a asi nejlepsiho - pomocnika: cerstvou kokosovou vodu, ktera se tu na jakekoli problemy s ledvinami i celym urinovym systemem primo ordinuje! Achjo, nekdy mi to ale trva... Takze kazdy den vodu z 1 kokosu, pro me je tohle dost navykova vec, ta voda je proste uzasna! |
|