Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Nemoci, potíže a zkušenosti s nimi   (str. 1)
 
Brbla   
04.08.2016 07:33
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
Tak se jeste vracim k zanetu mocovych cest. Po prvnim dnu se vsechny priznaky vyparily, ale protoze si s telickem povidam, tak jsem zjistila, ze by to chtelo jeste chvili. A tak jsem jeste dalsi 2, 3 dny davala jedlou sodu. Malinko, tak 1/4 lzicky, zato klidne i 5x denne.
A pak jsem si uvedomila, ze tu mam dalsiho - a asi nejlepsiho - pomocnika: cerstvou kokosovou vodu, ktera se tu na jakekoli problemy s ledvinami i celym urinovym systemem primo ordinuje! Achjo, nekdy mi to ale trva... Takze kazdy den vodu z 1 kokosu, pro me je tohle dost navykova vec, ta voda je proste uzasna!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License