 | farkas 10.08.2016 15:16 Bydliště: Střední Čechy
|
| Bastarda nemám ze své hlavy.
Kdysi to napsal římský básník Claudius Claudianus *369 - +406 n.l.
Ale tohle už zase ano:
Je povinností ploditele zajistit svým potomkům důstojný život a ne vypouštět svoje sperma kamkoliv se mu zachce. A navíc je to neúcta ke vlastní genetické linii.
Viz příklad s nešťastnými blonďáčky v Nepálu. Ti Evropané rozhodně bídou netrpí, ale vůbec je nezajímá, jak žijí jejich přímí potomci. Přeji jim hodně štěstí a síly, aby si svoje fotříky, kteří si vylepšili adrenalinový výlet jejich zplozením, našli a ztrestali jejich nezodpovědnost.
Omluvou za pošpinění kolébky je jen stabilní partnerský vztah muže a ženy posvěcený zodpovědností, láskou. Pevná rodina, schopná překonávat problémy. Jenže současné plány elit s křížením ras s rodinou vůbec nepočítají. Naopak.
Čím pošpiněnější kolébka bílé rasy, tím více vykořeněných otroků. |
|