 | proud 10.08.2016 21:12 Bydliště: svet
|
| Zrovna se sem hodi moje odpoved na jeden komentar z NWOO.org :-) :
„Jenomze bohuzel i mezi takzvanymi odpurci NWO je spousta tech kteri deli lidi na rasy atd. siri nenavist a negativni energie,a tim podporuji vznik dalsiho typu matrixu.“………….evidentne nepoznas rozdil mezi delenim a naopak scelovanim,protoze nepoznas duvod rasovyho rozdeleni,to je pro tebe jeste porad takova „vyssi divci“ :-))).Bila rasa muze ostatnim,ktery se oddelily pomoct najit cestu zpatky,ale rozhodne jim nebude pomahat v jejim zniceni! A na to musej prijit vsechny rasy,presneji vsichni lidi a spolecne chtit.A vlastne ano,kdyz se to tak vezme onou potapanou „moderni“ reci,vsechno je matrix,nevyhnes se mu,ale muzes si vybrat mezi dobrym a spatnym podle zakona rovnovahy,paklize se s nim naucis zachazet,takze nedsti ohen a siru jak to umis,ale zacni pouzivat hlavu!Ovsem to bys musel mit zajem se patricne vzdelat a naucit se pritom vzdelavani rozlisovat a oddelovat zrno od plev! |
|