Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Rasismus   (str. 1)
 
proud    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
10.08.2016 21:12
Bydliště: svet
1922 43 795 
Zrovna se sem hodi moje odpoved na jeden komentar z NWOO.org :-) :
„Jenomze bohuzel i mezi takzvanymi odpurci NWO je spousta tech kteri deli lidi na rasy atd. siri nenavist a negativni energie,a tim podporuji vznik dalsiho typu matrixu.“………….evidentne nepoznas rozdil mezi delenim a naopak scelovanim,protoze nepoznas duvod rasovyho rozdeleni,to je pro tebe jeste porad takova „vyssi divci“ :-))).Bila rasa muze ostatnim,ktery se oddelily pomoct najit cestu zpatky,ale rozhodne jim nebude pomahat v jejim zniceni! A na to musej prijit vsechny rasy,presneji vsichni lidi a spolecne chtit.A vlastne ano,kdyz se to tak vezme onou potapanou „moderni“ reci,vsechno je matrix,nevyhnes se mu,ale muzes si vybrat mezi dobrym a spatnym podle zakona rovnovahy,paklize se s nim naucis zachazet,takze nedsti ohen a siru jak to umis,ale zacni pouzivat hlavu!Ovsem to bys musel mit zajem se patricne vzdelat a naucit se pritom vzdelavani rozlisovat a oddelovat zrno od plev!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License