 | farkas 11.08.2016 09:05 Bydliště: Střední Čechy
|
| MIRKO napsal(a): Protože,těmto lidem nemají co uzmout.Kromě života a svobody nic nemají...štastní to lidé. |
V Jižní Americe také uzmou. A rovnou celé území. Infiltrují se přímo do vlád.
Ke kmenům pošlou maximálně katolického misionáře, aby infikoval divoké kmeny
pocitem bezmoci, pokorou a s předstihem eliminoval schopnost a sílu kmenů bránit se bezpráví, |
|