Kdysi kdesi jsem rozpoutal diskuzi pod názvem "Trombón", kde jsem se snažil dokázat, že urychlením proudu vzduchu se dosáhne vyšší účinnosti, takže za sebe můžu říct že uváděným výhodám jsem ochoten věřit, i když můj "trombón" byl řešen poněkud odlišně.