Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
COVID-19 - Pochybnosti, skryté podstaty, prevence, důsledky     (str. 59 z 83)
Sekce: Zdraví a příroda - Různé
   |   Rolovat dolů
  Str.: 1, ... 57, 58, 59, 60, 61, ... 83  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Poslední příspěvek z předchozí strany:
Pafixa  Covid pas - analýza Igora Bukovského
https://www.youtube.com/watch?v=SYfke8WDwiQ&t=223s EU v tom má jasno.

Pafixa    Schval. r.
23.04.2021 20:07
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
O technologii mRNA....
 
....video s českými titulky, 50 minut.

Hovoří bývalý ředitel Pfizeru.

https://rb.gy/9d5hoz
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Pafixa    Schval. r.
25.04.2021 10:21
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
Nadhled Jardy Duška na aktuální téma
 
Aktuální Jaroslav Dušek, audio, 30 minut:

https://www.youtube.com/watch?v=duJKCm48uT0
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Pafixa    Schval. r.
25.04.2021 11:34
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají,
 
video z 21.4. trvá 45 minut:

https://www.youtube.com/watch?v=Ub8vgdQbKbU
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Hana   
25.04.2021 13:03

740 50 1030 
Putovní představení hypnotizéra
Dnes ráno jsem si vzpomněla na historku, kterou mi vyprávěla jedna „stará“ vesničanka. Událo se to více než před půl stoletím na malé vesnici.
Do malé vísky, která však měla hospodu s docela velkým sálem, zavítal kouzelník. V sále se za očekávanou zábavou sešlo mnoho lidí z okolních vesnic. Kouzelník zdejší pracující obyvatelstvo bavil jednoduchými a nepříliš sofistikovanými triky, hlavně však hypnózou.
Například si pozval na pódium někoho z publika a vsugeroval mu, že je pejsek. Dotyčný začal štěkat, chodit po čtyřech, aportovat, lísat se k páníčkovi apod. No, prostě sranda k popukání, obzvláště když účinkující byl soused. Když jej hypnotizér vzbudil, nic si nepamatoval.
Pak hypnotizér za veliké fanfáry oznámil, že všichni uvidí slepici, kterak táhne za sebou kládu dřeva. A opravdu, všichni měli oči na vrch hlavy a divili se, jak je možné, že slepice utáhne takovou velikou kládu. Stará vesničanka (tehdy mladá) však viděla slepici, které někdo na nožku přivázal stéblo slámy. Nikdo jí to ale nevěřil, vždyť přece všichni viděli kládu a řešili, jak je možné, že ji slepice utáhne.
Tak nějak mi to připomnělo tu plandemii, a tak přidávám k dobru.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

sae   
26.04.2021 07:05

119 80 
Toto sa dá stiahnuť aj na ulož.to ako mp3 alebo epub.
https://svetik.blog.sme.sk/c/329720/Neziaduci-ucinok-Smrt-Co-zmenila-kniha-Johna-Virapena.html
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
26.04.2021 09:52
Bydliště: Praha
321 102 556 
WHO: Požadavek na očkovací pasy zřejmě padne, zastavil by přísun ilegálů
 
https://necenzurovanapravda.cz/2021/04/who-pozadavek-na-ockovaci-pasy-zrejme-padne-zastavil-by-prisun-ilegalu-do-evropy-ci-usa/
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
26.04.2021 20:38
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
  vrksah napsal(a):    https://necenzurovanapravda.cz/2021/04/who-pozadavek-na-ocko...

Pochybuji. S radostí je proočkují na hranicích za státní (čti naše) peníze.

Píďalka.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
28.04.2021 22:28
Bydliště: Praha
321 102 556 
Očkovaní budou zabíjet nenarozené? Vektorová genocida?
 
https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
30.04.2021 09:27
Bydliště: Praha
321 102 556 
Svědkyně Covidova z Nashville ochrnula 24 hodin po druhé dávce
 
https://aeronet.cz/news/video-svedkyne-covidova-z-nashville-a-matka-3-deti-ochrnula-24-hodin-po-druhe-davce-vakciny-pfizer-comirnaty-500-od-ramen-dolu-a-muze-pohybovat-jen-hlavou-a-rukama-presto-se-nevzdala-sve-viry/
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
05.05.2021 00:07
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
Tohle třísklo poměrně blízko. Manželka dobrého známého po první injekci "anticovid vakcíny" (ještě nevím které, ale bude to dost jedno) už měsic klempíruje a nemůže se z toho vymanit. Nicméně další a další světové zprávy potvrzují, a to z ortodoxních zdrojů (Yale univerzita - souhrn statistik) že Ivermectin a Hydrochloroqin drasticky snižují úmrtnost a závažnost průběhu nakažení Covidem (čti chřipkou).

Zároveň prosakují zprávy, že CDS, derivát MMS, se úspěšně pere i s případnými následky styku s očkovanými jedinci. Tady sice sedím na plotě, co se týče možnosti být nakažen svinstvem z vakcín předaným očkovanými, ale čert nikdy nespí a v každém případě bych to ze stolu nesmetl. Faktem je, že naše imunita (co tedy nepochytá žaludek a střeva) pracuje především právě na okysličování patogenů. Už i proto jsou roušky a respirátory takové svinstvo, jaké jsou.

Jo, a jako další perla, tlustoprdi (americkým stylem, tedy balóny) prý prskají a vůbec z nich uniká několikanásobně víc tělesného aerosolu, tedy různých kapének, než z umírněných. Tím pádem prý dokážou být daleko nakažlivějšími, něž ostatní.

A ještě otázečka: "Má někdo pocit, že skutečná epidemie, neřkuli pandemie, má ke své existenci zapotřebí intenzivní 24/7/365 reklamu?"

Píďalka.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

cimirek   
05.05.2021 07:08
Bydliště: Střední Čechy
846 78 1069 
Vím o případu matky (90) kamarádky, poměrně na ten věk čiperné paní, po naočkování cca do 14 dní jí sklátila mrtvice, je nepohyblivá. Že by náhoda?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
05.05.2021 08:53
Bydliště: Praha
321 102 556 
Taky mám jeden případ
 
Maminku mého kolegy v práci, které je 85, bolí ruka od té doby, co dostala 2.dávku svinstva od pfizera a bolest se jí pomalinku rozšiřuje do těla.
Očkovaní nyní jsou pro nás ostatní nebezpeční šiřitelé covidu a mutací. Mám už v práci taky jednoho i..., a tak mi nezbývá než se chránit.
Před několika lety jsem laboroval s MMS aktivovaným kyselinou citronovou, ale organismus to nechtěl, tak jsem toho zanechal. Video o CDS2 aktivovaném hydrogen síranem mě oslovilo, zkusil jsem ho a to už moje tělo snáší dobře a dokonce u mě došlo ke zlepšení celkového zdravotního stavu, jsem po něm čilejší. Tady návody pro ty co by to zajímalo:
Covid 19 prevence a léčení - praktické rady https://vimeo.com/468327856 .
V Bolívii je oxid chloričitý schválen tamní vládou k likvidaci a prevenci Covid 19 u lidí a hodně lékařů jej předepisuje a podává se těžkým případům i intravenózně. Je tam k dostání v lékárnách. https://vimeo.com/464998199 .
Více ve vlákně MMS a CDS - Zkušenosti https://www.omforum.cz/forum.php?t=262&dir=e .
 
 
05.05.2021 11:23 Editace moderátorem. Oprava překlepu
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

cimirek   
05.05.2021 22:10
Bydliště: Střední Čechy
846 78 1069 
Tak jsem se dneska dozvěděl, že ta paní (viz. přísp.výš) zemřela
Další známý, po druhé vakcíně (65let), embolie, v umělém spánku a vyhlídky má obdobné.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

pavelv   
06.05.2021 21:10
Bydliště: Praha
317 141 663 
Možná jsem měl včera večer covid, nevím . Byl jsem u známého, který byl nedávno očkovaný. A vypil jsem u něj trochu vína. A chvíli potom jsem cítil, že na mne něco leze. Měl jsem teplotu 37,8, trochu jsem kašlal, cítil jsem horkost. Tak jsem si řekl, že ať už to je nebo není covid nebo dnes už oficiálně neexistující chřipka, udělám tvrdá opatření . Dal jsem si 1000 mg Isoprinosinu. Mám z Číny Ivermectin pro psy, kočky a drůbež, podle návodu se těm zvířatům s mojí váhou má dávat 2x denně 12 pilulek po 0,6 mg. Podle nějakého návodu pro lidi mi to vycházelo na 4 pilulky. Tak jsem vzal průměr a dal jsem si jich 8 . Dál jsem dal 5000 IU vitamínu D3 a jednu pilulku nějakého zinku. A ještě jsem si dal 3 vrchovaté lžičky práškového vitamínu C, aby byla jistota, že mi to vypláchne střeva. A pak jsem přestal jíst a pít a těšil jsem se, že mě chřipka, covid nebo co to bylo donutí po dlouhé době k delšímu suchému půstu, který považuji za léčbu číslo 1 téměř čehokoliv. A taky jsem zvažoval, že konečne vyzkouším CDS. A dokonce jsem šel spát už před půlnocí.

Ráno jsem byl naprosto v pohodě, teplota pryč a nic divného jsem na sobě necítil. Takže jsem si toho moc neužil a už zase jím, přibírám a neberu žádný pilulky.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

kalyp   
07.05.2021 10:08
Bydliště: Sev.Slovensko
312 41 557 
Ja mám tiež ten IVERMECTIN z Číny tam je podľa návodu z prekladu 5mg tableta na 16 kg váhy či už zvieracej alebo ľudskej, partnerka mala covid čo som tu popisoval nedávno a IVERMECTIN dorazil až keď mala po 10 dňovej karantene, ale ten postcovidovy stav sa u nej opakoval vracali sa jej bolesti, moc nechcela ten IVERMECTIN ale nakoniec si ho dala ona má 55 kg tak som jej dal 3 tablety 5 mg jednorazovo do večera sa stav normalizoval potom na tretí deň to zopakovala a následne asi za dva týždne znova teraz je ok, podľa nejakého návodu od Dr by člověk mal brať na svoju váhu 0.2mg na kilo svojej váhy CDH odmieta ale IVERMECTIN funguje!
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
09.05.2021 22:14
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
  cimirek napsal(a):    Tak jsem se dneska dozvěděl, že ta paní (viz. přísp.výš) zemřela Další známý, po druhé vakcíně (65let), embolie, v umělém spánku a vyhlídky má obdobné.

https://healthimpactnews.com/2021/8430-dead-354177-injuries-european-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-vaccines/

29. duben 2021

8,430 DEAD 354,177 Injuries: European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 “Vaccines”


8,430 MRTVÝCH 354,177 postižených: Evropská databáze škodlivých reakcí na drogy pro "vakcíny" na COVID-19

Je to anglina, jsou to dost dlouhé seznamy, ale snad to google jakž takž přeloží.

Píďalka
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
11.05.2021 21:55
Bydliště: Praha
321 102 556 
STOP VÝTERU ŠPACHTLOU DO NOSA
 
https://www.youtube.com/watch?v=H-CxDVCJpWo&t=348s
⛔❌💉STOP VÝTERU ŠPACHTLOU DO NOSA: Dr. JAKUBEC: Vedome poškodzujú zdravie testom na COVID19!
Stop špachtlám do nosa ktoré Vám môžu prepichnúť najdôležitejšiu membránu v tele na zastavenie vstupu cudzích infektov a vírusov, po ktorej vzniká autoimúnny proces získania vírusu pomocným narušením filtra z ktorého vznikajú závažné komplikácie u pacienta ako sú opuch a krvácanie z nosa, bolesti hlavy, zvýšená možnosť infekčných chorôb.

Časť vybraného lekárskeho personálu a zapredaných vládnych lekárov poškodzujú svojimi pandemickými nariadeniami zdravie občana. Vyjadrujem svoj osobný názor a pocit, že ja sa nikdy tomuto testu nepodrobím!
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

vrksah   
13.05.2021 15:14
Bydliště: Praha
321 102 556 
Očkování je pandemie !!!!
 
https://odysee.com/@majos777:6/VID_20210511_121851_318:8
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
13.05.2021 20:46
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
  vrksah napsal(a):    https://odysee.com/@majos777:6/VID_20210511_121851_318:8

Problém je, že až si v týhle hrůze smočí rypák a prohlédne alespoň 30% lidí, bude už pro 99% lidí včetně nich pozdě s tím něco udělat alespoň sami za sebe a své pitomky.

No a jestli lidstvo tenhle zatím poslední výstřelek psychopatické neplodnosti nepřežije, možná tím lépe, protože těch katastrof už tu byla celá řada a vždycky to po takovém pádu končí stejně, i když v různých podobách. Naše důležitost končí ve spárech a jen bezcitný psychopat se tu asi musí naučit o čem to vše je na utrpení plodných.

Píďalka (nemáme tu smajlíka "Love you" tak aspoň)
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Pafixa    Schval. r.
13.05.2021 21:48
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
  Píďalka napsal(a):    Problém je, že až si v týhle hrůze smočí rypák a prohlédne alespoň 30% lidí, bude už pro 99% lidí včetně nich pozdě s tím něco udělat alespoň sami za sebe a své pitomky.

Vyplývá mi z toho závěr, že je dobře znát ten jejich scénář. S jeho znalostí se dá vytvořit adaptivní paleta procesů jak jim "uhnout" a naučit se "uhýbat", a tím se "nedostat" tam, kde nás "chtějí mít". Jinými slovy "přijmout jejich scénář" ale současně jim "torpédovat" ten jimi "žádaný výsledek". Přizpůsobit se a přežít. Ostatně to dělá "život životem" - přizpůsobování se vnějším silám vytváří prostor pro vyrovnávající vnitřní síly života. Celé to je dynamicky svázané. Ona ta zamýšlená technokratická totalita povede jen k tomu, že si s tím příroda poradí po svém. Třeba i totálním vyhynutím druhu homo sapiens domesticus. "Člověk ochočený" nemá jinou budoucnost. Musíme se adaptovat na "jinou dimenzi" lidské existence. Jednoduše "odejít" než se nechat "zotročit" nebo zavléct do "zoufalého boje".
Nevím, zda je to srozumitelné, ale ta jejich "teorie" může vézt k úplně jiné a neočekávané "praxi".
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

  Str.: 1, ... 57, 58, 59, 60, 61, ... 83  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License