Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Vtípky, úsměvnosti, relax     (str. 11 z 84)
Sekce: Doplňková vlákna - Různá
   |   Rolovat dolů
  Str.: 1, ... 9, 10, 11, 12, 13, ... 84  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Poslední příspěvek z předchozí strany:
proud  Ze jsem tak smelej,nespravovali jste nekdo starej,betonovej bazen az na moderni koupani? Me to ce...

Apas   
18.07.2016 13:52
Bydliště: Sev. Morava
451 75 725 
  Brbla napsal(a):    ... Doplnila bych tam jeste: pokecat s kamaradkou zajit na pivo (kafe) zacvicit si docist knizku procourat internet ... nojo, tak uz vim, proc nemam nikdy cas!

Moje pracovní náplň je podobně náročná, příležitostně zvládám dokonce i přesčasy prohlídkou obchodů. Není se co divit, že na mimopracovní plánované činnosti už nezbývá čas - je třeba také odpočívat..
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Brbla   
19.07.2016 01:44
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
Nekdy si v duchodu pripadam jako ve filmu... "U me dobry!"

 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Brbla   
22.07.2016 14:52
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
Oddana manzelka

Byl jednou jeden muž, který po celý svůj život neznal nic jiného než tvrdou práci a hromadění peněz. Neměl z nich však radost, ani za ně nepořídil nic, co by udělalo radost někomu jinému. Šetřil, škudlil každý groš, zkrátka to byl pořádný lakomec. Než zemřel, řekl své ženě: „Přeju si, abys až umřu, sebrala všechny moje peníze a dala mi je do rakve. Chci si je s sebou vzít na onen svět.“
A přinutil ženu, aby mu při všem, co je jejímu srdci drahé, odpřísáhla, že všechny peníze vloží do jeho rakve, než ji spustí do země.
Nakonec tedy zemřel. Ležel v otevřené rakvi, jeho žena seděla vedle celá v černém a kousek od ní také v černém seděl její přítel.
Když obřad loučení končil, těsně před tím, než položili na rakev víko, žena požádala o chvilečku strpení. Zpod své židle vytáhla velikou krabici. Tu položila k manželovi do rakve. Načež zřízenci rakev zavřeli a spustili do hrobu.
Když se pak vrátili domů, řekl její přítel: „Věřím, že nejsi tak bláznivá, abys všechny ty peníze nebožtíkovi do hrobu opravdu dala…?“
Vdova odvětila: „Jsem poctivá, oddaná manželka. Své slovo nemohu vzít zpátky. Donutil mě, abych mu slíbila, že peníze půjdou do hrobu s ním“.
„Chceš říct, žes mu ty peníze opravdu dala do rakve!!!???“
„Ovšem“, odpověděla manželka zesnulého. „Všechny peníze jsem uložila na své konto a vypsala jsem šek na celou tu sumu. Když bude chtít, může si je vyzvednout.“

Zdroj: http://www.pronaladu.cz/oddana-manzelka/
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
23.07.2016 20:08
Bydliště: svet
1922 43 795 
Nevim kam s tim,tak sem...........letos jsem videl malo vcel a temer zadny vosy,vsiml si toho nekdo z vas? A to pres to ze pada prezraly ovoce!!!,vzdycky jsem pod tresni,visni a blumou musel davat pozor,ted nikde nic.Bydleli u me srsni,najednou proste zmizeli,uz par tejdnu zpatky. Tohle nepamatuju pri tom dobrym pocasi..........
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

martin11    Schval. r.
24.07.2016 08:21
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
...jojojo, lítaj jen takoví "nedomrlí" čmeláčci....
někde jsem četl, že si zahrádkáři kupují čmeláčcí hnízda, aby měl kdo opylovat....čmeláci prý lítají jen asi do 50m od hnízda....na rozdíl od včel, které lítaj na kilometry....tak hezké léto martin11
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
24.07.2016 08:48
Bydliště: svet
1922 43 795 
  martin11 napsal(a):    ...jojojo, lítaj jen takoví "nedomrlí" čmeláčci.... někde jsem četl, že si zahrádkáři kupují čmeláčcí hnízda, aby měl kdo opylovat....čmeláci prý lítají jen asi do 50m od hnízda....na rozdíl od včel, které lítaj n

Abych se priznal,vic me zajima rozebrat ten problem vcel a vos,nez cmelaci,ono se to beztak asi dotejka vsech.......nejde primarne o to ze nejsou,ale PROC.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
25.07.2016 08:24
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
Vos si letos ještě užijeme. Jsou ve stádiu larev těsně před vylétnutím.
A včely? Kromě těch lesních jsou závislé na tom, jestli je někdo bude chovat.
Pamatuji si včelí úly v každé třetí zahradě.
Dnes je chov včel dotovaný, ale nikdo se do včelaření nehrne.
Je to v lidech a v jejich obavách z nemocí včelstev a otrav z postřiků polí.
Včely ve velkém se chovají za dotačních podmínek EU blízko polí. Jejich dolet za pylem
je max. 2 km. To jen pro vzácnější lahůdky jako je nektar a různě rostlinné medovice se odvažují létat dále.
Letošní enormní výskyt malých čmeláčků je pro zahrádky požehnáním. Suché klima posledních let jim vyhovuje, protože hnízda s královnami mají vybudovaná v zemi.
Když rozkvetou Babišovy žluté lány ve stejné době jako jabloně, včely táhnou na řepku a
květy ovocných stromů je nezajímají. Na čmeláčky je spolehnutí.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
25.07.2016 08:50
Bydliště: svet
1922 43 795 
Repka vcely prokazatelne zabiji...........respektive postriky,to mam od vcelaru.Nehrne,letos prvne po 3 letech jsem vcely vynechal,3 roky po sobe jsem je zkousel na "divokym dile" a 3x jsem o vcelstva prisel at jsem se snazil sebevic.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
25.07.2016 16:32
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
  proud napsal(a):    3x jsem o vcelstva prisel at jsem se snazil sebevic.

O nemocech včel je tady otevřené vlákno.
Možná by stálo za to, rozepsat se o příčinách úhynu Tvých včelstev tam.
Problematika včel mě zajímá. Teoreticky.
Mám místo i čas a možná i nějaké pomůcky po dědovi, ale odvaha chybí.
Včely jsou narozdíl od čmeláčků úplně pitomé a sebevražedně nenažrané.
Podobají se chovatelům drobného zvířectva, kteří každoročně v polích odlamují klasy GM kukuřice určené do kotelen.

Jenže včely nejsou jediné, kdo vymírá: Kam zmizeli luční koníci, lumkové, zelenoočky, motýli a konec konců i komáři? Vrabci živící se semínky plevelů byli v dobách před plošným úžíváním roundapu přemnoženi a nyní jsou na vymření.
Křepelky v polích nenajdeme, koroptve jsou vzácné a bažanti se pro jistotu chovají ve zpitomělém stavu v uzavřených lesních voliérách. Kde jsou strnadi, stehlíci, pěnkavy, ťuhýci, konipasi?
V obydlených lokalitách, v lesích a na březích vodních toků rovnováha zatím trochu funguje, ale její nezbytná polní součást je zničená a časem se to projeví úplně všude.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

MIRKO   
25.07.2016 17:19
Bydliště: Valašsko
144 29 185 
Včera jsem byl shodou okolností na výletě na Prženských pasekách...mezi Vsetínem,Valašským Meziříčím a Bystřicí pod Hostýnem.Těch lučních koníků co tam bylo...to jsem snad ani v dětství neviděl.Měl jsem z toho převelikou radost.Takže asi jak co,jak kde a jak kdy
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
26.07.2016 00:10
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
Tak to máte na Valašsku dobré.
U nás hospodaří JZD Mořina. Propachtovaná pole drancuje pořád dokola řepkou a GMO kukuřicí, občas někam vrazí ječmen, a až se jí to přestane vyplácet, zbude okolo nás mrtvá poušť a majitelům pozemků mrtvé plochy, na kterých nevzejde ani vojtěška.
Kluci, kteří se rozhodli hospodařit na svých polích, sami pěstovat brambory a další potraviny, chodí do práce a soukromé zemědělství mají jako hobby a výraz úcty k těm, kteří rodových statcích hospodařili před nimi.
Bez dokladu o "řádném" odběru zemědělské chemie na dotace prostě nedosáhnou.
Takový zemědělec chce na podzim za brambory 2x tolik, než supermarket a přesto poptávka převyšuje nabídku. Vydělá si na naftu, aby mohl do zimy zorat a na jaře osít
a zase chodí celou zimu do práce.
Systém je nastavený jednoznačně ve prospěch velkopěstitelů.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
26.07.2016 09:18
Bydliště: svet
1922 43 795 
  farkas napsal(a):    Systém je nastavený jednoznačně ve prospěch velkopěstitelů.

Ano,jak pises,ale nejde o "velkopestitele",ale o velkonicitele.A ptam se ,proc?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
26.07.2016 12:47
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
  proud napsal(a):    A ptam se ,proc?

Na to se zeptej korporátních fašistů. Jeden z nich tady mluví dokonce i slovensky.
Rozdává koblihy a až splní svůj účel, kterým je stvrzení TTIP, s pocitem dobře odvedené práce opustí svůj vykoblihovaný ministerský post, vrátí se do Agrofertu a bude svými osvědčenými špinavými praktikami likvidovat další konkurenty.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
29.07.2016 16:07
Bydliště: Sev. Morava
451 75 725 
Mužské chvilky ...... ...
http://safeshare.tv/w/GnFzeOCVZF
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Brbla   
30.07.2016 06:06
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
Muzske chvilky

 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
30.07.2016 09:39
Bydliště: svet
1922 43 795 
  Apas napsal(a):    Mužské chvilky ......

Njn,chlapum nejnebezpecnejsi pud :-)))
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

martin11    Schval. r.
30.07.2016 16:31
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
...to ženská nepochopí.... martin11
p.s.

...kdysi, když jsem byl mladej tak jedna známá vyčítala svému manželovi, který si se zálibou prohlížel fotky Bardotky, co vlastně na tý ženský vidí..a říká mu..."když si odmyslíš prsa, nohy, štíhlý boky, hezkej účes a nalíčenou tvářičku , co ti zbyde? " manžel se zamyslel a s velmi vážnou tváří odpověděl... " TY "
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
30.07.2016 17:19
Bydliště: svet
1922 43 795 
  martin11 napsal(a):    "když si odmyslíš prsa, nohy, štíhlý boky, hezkej účes a nalíčenou tvářičku , co ti zbyde? " manžel se zamyslel a s velmi vážnou tváří odpověděl... " TY "

Na Bardotce jsem sice nikdy nic "krasnyho" nevidel,ale jedno je jisty,manzel byl hulvat.Kazdej z nas se rad podiva na peknou zenskou,ale proc s tim zaprve okate provokovat a za druhy,proc srazet tu svoji? To udela jen sebestredny hovado.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
30.07.2016 17:23
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
  proud napsal(a):    To udela jen sebestredny hovado.

Přesně.
Buď má malého pindíka anebo si nevěří v jiných ohledech.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Brbla   
03.08.2016 20:17
Bydliště: Kambodza
777 128 826 
Zdravim vsechny spriznene geronty nadivoko!
 
Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat 
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

  Str.: 1, ... 9, 10, 11, 12, 13, ... 84  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License