Str.: 1, ... 46, 47, 48, 49, 50, ... 61 Psát příspěvky můžete po přihlášení
Poslední příspěvek z předchozí strany:
la
Reálné proudy v praxi na baterii v provozu.
https://www.youtube.com/watch?v=o9p9seENsHM&featur...
martin11 15.01.2021 11:30 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
la napsal(a):Zajímavá power banka. (oživení autobaterie)
https://www.youtube.com/watch?v=4SycJjg4Y4Y
V lidlu mají nabíječku za 499.-/ v akci/ výborná, malá, dostačující - má i údržbu napětí při mrazu, nepřebije, když je nabito vypne se sama.... doporučuji
p.s. viz video, asi bych se bál...co to bylo za přístroj??? svářečka??? nebo jen trafo???
0
0
la 15.01.2021 11:56 Bydliště: Brno
286
62
580
Byl to stejnosměrný invertor.
Délka použití by neměla přesáhnout 10sec . Má to ale svá rizika ve filmech je to uvedeno. Domnívám se že podobná rizika bude mít i rychlonabíjení elektromobilů.
0
1
martin11 15.01.2021 13:22 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
la napsal(a):Byl to stejnosměrný invertor.
Délka použití by neměla přesáhnout 10sec . Má to ale svá rizika ve filmech je to uvedeno. Domnívám se že podobná rizika bude mít i rychlonabíjení elektromobilů.
...ani náhodou bych to nezkoušel, i když tuto svářečku mám...baterie v elektromobilech jsou na velký nabíjecí proud stavěné...
...není nad pravidelnou údržbu ...baterie dnes vydrží běžně - při dobré péči 10 roků
0
0
martin11 16.01.2021 08:34 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
Dakar 2021 je u konce...nejlepší foto z letošního ročníku
Elektromobil (Dostupné jen pro přihlášené uživatele)
0
2
martin11 21.01.2021 12:26 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
eda64 napsal(a):Zdravím vespolek,toto mi přišlo e-mailem,nevím,zda to již tady není,nicméně se na to pěkně kouká.
.... ...auto vjíždí do budovy, které se říkalo "elektrické podniky" a na závěr vyjíždějí na známý Štrosmajrák, což je Praha 7...vpravo je vidět kostel zde stojící....
...krásná vzpomínka...zde jsem kdysi bydlel
0
0
martin11 25.01.2021 19:13 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
eda64 napsal(a):Zdravím vespolek,toto mi přišlo e-mailem,nevím,zda to již tady není,nicméně se na to pěkně kouká.
Jen s ukápnutím slzy vzdechnu, kde tyto elektromobilní technologie a vůbec celé lidstvo mohlo být, kdyby to v té době nabralo ten správný směr, než se do toho namontovali ropáci.
0
0
martin11 25.02.2021 11:59 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
Pokud chystáte koupit nové auto, tak chvíli počkejte....nová Fabia IV / čtvrté generace/ ...už čtyřválec, celkově větší a další vychytávky...více zde