Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Živá a mrtvá voda + ORME     (str. 1 z 8)
Sekce: Zdraví a příroda - Léčení
   |   Rolovat dolů
Jak se dělá a k čemu je dobrá, taky něco o ORME voděStr.: 1, 2, 3, ... 8  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Poota   
27.09.2015 18:53
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Seznámení
 
Dnes můžeme objevit různé recepty a procedury s použitím živé a mrtvé vody, ale většina lidí neví, co si pod tímto pojmem má představit.

http://magazin.dobravec.cz/malo-znama-metoda-leceni-ziva-a-mrtva-voda

Jedná se o běžnou pitnou vodu, která projde elektrickým proudem a získá buď zásaditý charakter – voda živá nebo kyselý – voda mrtvá.

Tuto vodu si můžeme sami vyrobit na jednoduchém přístroji. Velkou výhodu má tato voda, že i po dlouhém skladování, i měsících, se její vlastnosti nemění ani pod vlivem teplotních změn. Jak tedy působí na člověka živá a mrtvá voda neboli voda jin a voda jang?

Tělo se skládá z buněk. Každá buňka má jádro a obal. V jádru buněk se vyskytují aktivní částice se záporným nábojem, v obalu jsou aktivní částice s kladným nábojem.

Opačně nabité částice se přitahují a vzniká elektrický proud. Nejmenší nabité částice – ionty se navzájem vyměňují uvnitř buňky a mezi sousedními.

Mrtvá voda

má účinky dezinfekční, protizánětlivé, protiotokové a sedativní – mírní bolest. Používá se i k péči o pleť. Po přidání soli vyrobíme vodu s tak nízkým pH, že veškeré bakterie (např. Escherichia Coli) zahynou do 5 sekund.
Živá voda

má účinky hojivé, vysoušecí, stimulativní. Prokrvuje tkáně a posiluje organismus.
každodenní pití alkalické živé vody dokáže zpomalovat stárnutí. Vápník, hořčík a další minerály díky ionizaci vody získávají formu iontů, které dokáže organismus snadno vstřebávat.
živá voda uvolňováním elektronů brání agresivnímu útoku volných radikálů na organismus a voda se chová jako antioxidant.
při pití živé a mrtvé vody se musí dodržovat zásada, že se nesmí nijak upravovat např. slazením, ovocnými šťávami a nesmí se ničím zapíjet ani zajídat. Musí se pít 30–60 minut před jídlem. Po potírání pokožky živou vodou se doporučuje nanést napřed mastnější krém, protože živá voda vysušuje.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 19:00
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Pár rad na použití - z téhož odkazu
 
Nízký a vysoký krevní tlak
- pijeme 2x denně půl sklenice mrtvé vody. Tlak se normalizuje.

Bolest hlavy
- pijeme půl sklenice mrtvé vody. Bolest přejde do 20–30 minut.

Bolest zubů
- vyplachujeme ústa mrtvou vodou asi 5–10 minut, bolest ustoupí.

Pálení žáhy
- pijeme půl sklenice živé vody.

Kašel
- dva dny pijeme 4x denně sklenici živé vody po jídle.

Zánět pochvy
- teplou živou a mrtvou vodu – 37 až 40 stupňů vstřikujeme do pochvy před spaním. Nejdříve mrtvou, po 20 minutách živou. Opakujeme 2–3 dny.

Průjem
- pijeme půl sklenice mrtvé vody a popřípadě po hodině zopakujeme.

Hemoroidy
- jeden až dva dny umývat praskliny v konečníku mrtvou vodou, poté přikládat obklady se živou, aby byly stále vlhké.

Zánět jater
- během 4 dnů pít 4x denně půl sklenice vody, první den pouze mrtvou vodu a další dny pouze živou vodu.

Chřipka
- celý den kloktáme a promýváme nos mrtvou vodou a na noc pijeme půl sklenice živé vody. Chřipka by měla ustoupit za 24 hodin.

Popáleniny
- puchýře propíchat a popáleniny smočit mrtvou vodou a po pěti minutách živou. Během dne 8x namočit živou vodou, to děláme dva až tři dny.

Bolest kloubů
- 3x denně pijeme půl sklenice mrtvé vody dva dny. Bolest pomine již první den.

Zbytnění prostaty
- pět dnů pijeme 4x denně půl sklenice živé vody 30 minut před jídlem. Za 3–4 dny se začne vylučovat sliz, snižuje se nutkání na močení a za 8 dnů otok zmizí.

Při pití pouze živé vody je velká žízeň, kterou zaženeme nejlépe bylinkovým nebo šípkovým čajem s citrónem. Interval mezi příjmem mrtvé a živé vody musí být nejméně dvě hodiny.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 19:10
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Výroba - jde to i takhle
 
Z praxe výroby živé a mrtvé vody pokud možno jednoduše, levně a bezpečně:

- v bazaru v Nekázance zakoupen zdroj pro IT se stejnosměrným výstupem 30/V; 400mA za 150,- Kč. Napětí naprázdno je 40V, při výrobě je odběr 120 mA a napětí klesne na 36V.
- V Biskupské zahrádce keramický květináč 13,- Kč a plastový kyblík 23,- Kč.
- V bazaru v ulici Anny Letenské zakoupeny dvě nerezové nemagnetické kuchyňské obracečky, celkem 38,- Kč.
- 2 kulaté konektory pro průměr 5 mm celkem 4,- Kč a dva žbrdky bužírky z domácích zásob.
Celkem tedy necelých 230,- Kč.

Výstupní konektor zdroje putoval do domácích zásob, byl nahražen kulatými konektory. Květináči jsem přelepil vodotěsně otvor. Obracečkám jsem odřízl rukojeti - je to sviňsky tvrdé, takže jsem bruskou vyrobil zářezy, ulomil a zabrousil. To je snad k výrobě všechno.

Náplň je 2x 6 dcl vodovodní vody, pražská má pH cca 5. Do kablíku patří (+) elektroda, do květináče
(-) elektroda. Po 2 hodinách se zpomalí stoupání hladiny v květináči; po 2,5 hodinách je proces (mnou) úředně prohlašován za dokončený. Minuta sem, minuta tam, takže na to ani časovač nepoužívám.
Živá voda v květináči je čirá a má pH cca 8, mrtvá voda je světle žlutá a má pH cca 3, měřeno lakmusovými papírky. Ty jsem sehnal ve Zdravotnických potřebách v Hybernské za 72,- Kč - v drogeriích je nemají, v těch větších ani nevědí, co to je. Redox potenciál jsem neměřil, nevěda jak a čím.

Kladná elektroda postupně získává žlutý nádech, který se nedá umýt. Na záporné elektrodě se usazuje tenký šedý povlak, který naopak umýt jde. Fotografie je při začátku výroby, při dokončení je rozdíl mezi hladinami asi 1,5 cm přičemž vyšší hladina je v květináči.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 19:44
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Léčení živou a mrtvou vodou
 
Adenom prostaty:
Celý cyklus léčby - 8 dní. 1 hodinu před jídlem, 4 krát denně pít 1/2 šálku "živé" vody, (počtvrté v noci). Pokud váš krevní tlak je normální, pak na konec léčebného cyklu můžete vypít celou sklenici. Pohlavní styk by neměl být přerušován. Někdy budete potřebovat druhou léčebnou kúru. To se dá provést během měsíce po prvním cyklu, ale je lepší pokračovat v léčbě bez přerušení. Při léčbě je užitečná masáž perinea - na noc dát na rozkrok obklad "živé" vody, po předchozím zvlhčení místa "mrtvou" vodou. Žádoucí jsou i klystýry teplé "živé" vody. Užitečná je jízda na bicyklu s přiloženým obvazem, namočeným v "živé" vodě.
Bolesti mizí po 4-5 dnech, snižuje se otok a nutkání na močení. S močí mohou vycházet i malé červené částice. Zlepšuje trávení a chuť k jídlu.

Alergie:
Tři dny po sobě vypláchujte ústa, krk a nos, "mrtvou" vodou. Po každém vypláchnutí po 10ti minutách vypijte 1/2 šálku "živé" vody. Kožní vyrážku, pokud existuje, zvlhčujte "mrtvou" vodou.
Nemoc obvykle zmizí po 2-3 dnech léčby, ale doporučuje proceduru opakovat, aby se zabránilo jejímu navracení.

Bolení v krku a katar horních cest dýchacích, OCR:
Po tři dny, 6÷7 krát denně po jídle vypláchněte ústa, krk a nos zahřátou "mrtvou" vodou. Po 10ti minutách vypláchněte po každém pití čtvrtinou šálku "živé" vody.
Teplota klesne první den.Nemoc sama o sobě přejde za 3 dny nebo méně.

Bolesti kloubů na rukou a nohou, ukládání solí:
Dva nebo tři dny, třikrát denně 1/2 hodiny před jídlem vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody. Na bolestivá místa přikládáme obklady "mrtvé" vody, ohřáté na 40÷45oC.
Obvykle bolest zmizí během prvních dvou dnů. Snižuje se tlak, zlepšuje spánek a normalizuje se stav nervové soustavy.

Astma, bronchitida:
Po tři dny, 4÷5 krát denně po jídle vypláchněte ústa, krk a nos zahřátou "mrtvou" vodou. Po 10ti minutách vypijte po každém vypláchnutí půl šálku "živé" vody. Pokud nedojde k žádnému zlepšení, inhalujte "mrtvou" vodou: 1 l vody zahřáté na 70÷80oC a jeho páry dýchat 10 minut. Opakujte 3÷4 krát denně. Poslední vdechování může být provedeno "živou" vodu a jedlou sodou.
Snižuje se nutkání ke kašli, zlepšuje se celkové zdraví. Pokud je to nutné, opakujte léčbu.

Zánět jater:
Cyklus léčby trvá 4 dny. První den 4 krát před jídlem vypijte půl šálku "mrtvé" vody. Ve zbývajících dnech pít "živou" vodu stejným způsobem.
Bolest zmizí a je ukončen zánětlivý proces.

Zánět tlustého střeva (kolitida):
Na první den není nic lepšího, než během dne pít 3÷4 krát 1/2 šálku "mrtvé" vody v hodnotě 2,0 pH.
Onemocnění trvá 2 dny.

Zánět žaludku:
Po tři dny třikrát denně 1/2 hodiny před jídlem pít "živou" vodu. První den 1/4 šálku, ostatní 1/2 šálku. Pokud je to nutné, můžete pokračovat ještě další 3÷4 dny.
Přechází bolest břicha, snižuje se kyselost, zlepšuje chuť k jídlu a celkový zdravotní stav.

Hemoroidy, anální fisury:
Před zahájením léčby jít na záchod, a pečlivě řiť, praskliny a uzly omýt teplou mýdlovou vodou, otřít dosucha a namočit "mrtvou" vodou. Po 7÷8 minutách otírat tampóny, namočenými v "živé" vodě. Tento postup s výměnou tampónů opakujte za celý den 6÷8 krát. Na noc vypít 1/2 šálku "živé" vody. Během léčby nejíst kořeněná a smažená jídla, nejlépe jen lehce stravitelné potraviny, jako je kaše a vařené brambory.
Zastavuje se krvácení, vředy jsou léčeny v průběhu 3÷4 dní.

Herpes (opary):
Před zahájením léčby důkladně vypláchněte ústa a nos "mrtvou" vodou a vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody. Obsah oparu sebrat vatovým tamponem navlhčeným ohřátou "mrtvou" vodou. Pak během dne 7÷8 krát na 3÷4 minuty přiložit vatový tampón namočený v "mrtvé" vodě na postiženou oblast. Na druhý den vypít 1/2 hrnku "mrtvé" vody a opakovat oplachování. Tampon namočený v "mrtvé" vodě k dokončení kůry aplikovat 3÷4 krát denně.
Musíte být trpěliví, když ničíte opary. Pálení a svědění přechází za 2÷3 hodin. Herpes přejde za 2÷3 dny.

Hlísty (helmintóza):
Udělejte čistící klystýr, napřed "mrtvou" vodou a za hodinu "živou" vodou. Během dne pijte každou hodinu dvě třetiny šálku "mrtvé" vody. Další den pijte půl šálku "živé" vody půl hodiny před jídlem.
Léčba nemusí být úspěšná. Pokud po dvou dnech nedošlo k uzdravení, pak celou proceduru opakujte.

Vředy, chronické píštěle, chirurgické rány, proleženiny, vředy, abscesy:
Omyjte postiženou oblast zahřátou "mrtvou" vodou a nechte uschnout bez utírání. Pak po 5÷6 minutách smočit teplou "živou" vodou. Opakujte tento postup pouze s "živou" vodou každý den alespoň 5÷6 krát. Pokud se bude i nadále tvořit hnis, budete muset léčit rány znovu napřed s "mrtvou" vodou a pak pokračovat tampony s "živou" vodou. Při léčbě proleženin by měl pacient ležet na lněném prostěradle.
Rány jsou čistší, vysušují a rychle se hojí, obvykle během 4÷5 dnů jsou zcela uzavřené. Starší rány se hojí déle.

Bolest hlavy:
Pokud máte bolesti hlavy od zranění nebo po úderu, navlhčete si ji "živou" vodou. Při běžné bolesti hlavy namočte "živou" vodou bolavá místa a vypijte půl sklenice "mrtvé" vody.
Většinu lidí přechází bolest hlavy během 40÷50 minut.

Plísně:
Plísní napadená místa nejprve důkladně vyčistěte teplou vodou a mýdlem, osušte a namočte "mrtvou" vodou. Během dne smáčet "mrtvou" vodou 5÷6 krát a nechat uschnout bez otírání. Ponožky a ručníky důkladně namočte v "mrtvé" vodě. Podobně alespoň jednou vydezinfikujte boty - nalijte do nich "mrtvou" vodu a nechte ji působit 20 minut.
Plíseň vymizí během 4÷5 dnů. Někdy se postup musí opakovat.

Chřipka:
Vypláchněte nos, hrdlo a ústa ohřátou "mrtvou" vodou 6÷8 krát denně. Na noc vypijte 1/2 šálku "živé" vody. První den léčby se doporučuje nic nejíst.
Chřipka přejde obvykle za několik dní, někdy i jenom za dva.

Diatéza - mentální nebo fyzická predispozice:
Všechny vyrážky či otoky namočte "mrtvou" vodou a nechte uschnout. Pak přiložte obklad s "živou" vodou na 5÷10 minut. Postup se opakuje 3÷4 krát denně.
Postižená oblast se vyléčí za 2÷3 dny.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 19:46
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Léčení živou a mrtvou vodou
 
Úplavice:
První den je lepší nic nejíst. Během dne vypijte 3÷4 krát 1/2 šálku "mrtvé" vody o hodnotě 2,0 pH.
Úplavice přejde během jednoho dne.

Žloutenka (hepatitida):
3÷4 dny 4÷5 krát denně 1/2 hodiny před jídlem vypijte půl šálku "živé" vody. Po 5÷6 dnech vyhledejte lékaře. Pokud to bude nutné, pokračujte v léčbě.
Po kúře se cítíte lépe, zlepší se chuť k jídlu a pleť dostane zdravější barvu.

Zápach nohou:
Umyjte si nohy v teplé vodě s mýdlem a vodou, otřete dosucha a namočte "mrtvou" vodou. Nechte zaschnout bez utírání. Po 8÷10ti minutách namočte nohy "živou" vodou a bez utírání je nechte uschnout. Postup opakujte 2÷3 dny. K tomu můžete ještě dezinfikovat ponožky a boty "mrtvou" vodou.
Zápach zmizí.

Zácpa:
Vypijte 1/2 šálku "živé" vody. Můžete si k tomu udělat klystýr s teplou "živou" vodou.
Zácpa přejde.

Bolest zubů, parodontóza:
Oplachujte si zuby po jídle ohřátou "mrtvou" vodou po dobu 15÷20 minut. Zuby si čistěte "živou" vodou místo obyčejné. Pro odstranění zubního kamene si vyčistěte zuby napřed "mrtvou" vodou a po 10 minutách si vypláchněte ústa "živou" vodou. Při paradentóze si po jídle vypláchněte ústa několikrát "mrtvou" vodou a pak si je vypláchněte vodou "živou". Čistěte si zuby ve večerních hodinách a postup pravidelně opakujte.
Bolest ve většině případů rychle mizí. postupně mizí zubní kámen a snižuje se krvácení dásní. Parodontóza postupně odeznívá.

Pálení žáhy:
Před jídlem pijte 1/2 šálku "živé" vody.
Pálení žáhy přejde.

Colpitis (záněty pochvy):
Obě vody ohřát na 30÷40 ° C a na noc vyplachovat napřed "mrtvou" vodou a po 8÷10 minutách "živou" vodou. Pokračujte po dobu 2÷3 dnů.
Onemocnění odezní po 2÷3 dnech.

Zánět spojivek, ječné zrno:
Postižená místa omyjte teplou vodou a potom ohřátou "mrtvou" vodou a nechte uschnout bez otírání. Potom dva dny 4÷5 krát denně přikládejte obklady s ohřátou "živou" vodou. Na noc vypijte 1/2 šálku "živé" vody.
Postižená oblast se vyléčí za 2÷3 dny.

Rýma:
Vypláchněte nos vtahováním "mrtvé" vody. Děti mohou začít kapat "mrtvou" vodu kapátkem. Během dne opakujte 3÷4 krát.
Nachlazení mizí během jedné hodiny.

Spáleniny:
Opatrně omývejte spálená místa "mrtvou" vodou. Po 4÷5ti minutách je navlhčete "živou" vodou pak už jen stále s ní. Puchýře nepropichujte. Pokud jsou puchýře potrhané nebo se v nich objevuje hnis, omývejte je napřed "mrtvou" vodou, a teprve potom "živou" vodou.
Spáleniny se zatahují a vyléčí do 3÷5 dnů.

Otoky rukou a nohou:
Po tři dny 4 krát denně 30÷40 minut před jídlem a před spaním vypijte: první den 1/2 šálku "mrtvé" vody, druhý den 3/4 šálku "mrtvé" vody a třetí den 1/2 šálku "živé" vody.
Otok se zmenší a postupně přecházejí.

Vysoký tlak:
Ráno a večer před jídlem vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody s pH 3÷4. Pokud to nepomůže, pak za 1 hodinu vypijte celou sklenici "mrtvé" vody.
Tlak se normalizuje, uklidňuje se nervový systém.

Nízký tlak:
Ráno a večer před jídlem vypijte 1/2 šálku "živé" vody s pH 9÷10.
Tlak se normalizuje, je cítit příliv energie.

Artritida, osteoporóza:
Kompletní cyklus léčby trvá 9 dní. 3 krát denně 30÷40 minut před jídlem vypijte: první tři dny a poslední tři dny 1/2 šálku "mrtvé" vody. Čtvrtý den přestávka. Pátý den - 1/2 šálku "živé" vody a šestý den opět přestávka. Pokud je nutné ještě pokračovat, je třeba týden odpočinout a teprve potom celý tento cyklus opakovat. V průběhu nemoci, pokud je to nutné, přikládáme na bolestivá místa teplé obklady s "mrtvou" vodou.
Bolesti kloubů postupně mizí a zlepšuje se spánek a zdraví.

Průjem:
Vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody. Pokud se průjem po hodině nezastaví, vypijte další 1/2 šálku "mrtvé" vody.
Průjem obvykle vymizí během hodiny.

Řezné a tržné rány, škrábance:
Umyjte rány "mrtvou" vodou. Pak přiložte tampón namočený v "živé" vodě a ránu obvažte. V léčení pokračujte "živou" vodou, pouze když rána hnisá, omyjte ji napřed "mrtvou" vodou.
Rány se uzavírají za 2÷3 dny.

Prochladlý krk:
Přiložte obklad ohřáté "mrtvé" vody. Kromě toho čtyřikrát za den před jídlem a na noc vypijte 1/2 šálku "živé" vody.
Bolest přejde, volnost pohybu je obnovena a zlepšuje se zdraví.

Prevence nespavosti a podrážděnosti:
Na noc vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody. Během 2÷3 dnů 30÷40 minut před jídlem vypijte 1/2 šálku "mrtvé" vody. Pikantní a tučná jídla stejně jako maso jsou v tomto období vyloučeny.
Spánek se zlepší a sníží se podrážděnost.

Prevence akutních respiračních infekcí a nachlazení během epidemií:
Pravidelně 3÷4 krát týdně ráno a večer propláchněte nos, hrdlo a ústa "mrtvou" vodou. Po 20÷30 minutách vypijte 1/2 šálku "živé" vody. Po kontaktu s infekčními pacienty zopakujte výše uvedený postup ještě navíc. Je vhodné si umýt ruce "mrtvou" vodou.
Získá se pohoda, zvyšuje se výkonnost a zlepšuje se celkové zdraví.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 19:48
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Léčení živou a mrtvou vodou
 
Psoriáza, lupénka:
Jeden cyklus léčby trvá šest dnů. Před zahájením léčby důkladně omyjte obyčejnou vodou a mýdlem postižené oblast s maximální snesitelnou teplotou nebo přiložte horký obklad. Pak postižená místa omyjte zahřátou "mrtvou" vodou, a po 8÷10ti minutách smáčejte "živou" vodou. Pak celý cyklus léčby (tj. všech šest dní) spočívá ve smáčení postižených míst 5÷8 krát za den jenom "živou" vodou, bez mytí, napařování a manipulace s "mrtvou" vodou. Kromě toho v prvních třech dnech léčby je třeba vypít před jídlem 1/2 šálku "mrtvé" vody, a v dalších třech dnech 1/2 šálku "živé" vody. Po prvním cyklu léčby je jeden týden přestávka, a pak se cyklus se opakuje tolikrát, kolikrát je potřeba k uzdravení. Pokud v průběhu léčby kůže vyschne a tvoří se bolavé trhliny, můžete je několikrát navlhčit "mrtvou" vodou.
Po 4÷5 dnech léčby zasažené plochy začínají blednout a ukazují se kousky narůžovělé nové pleti. Postupně lišej zmizí, což typicky trvá 3÷5 léčebných cyklů. Vyvarujte se kouření, alkoholu, kořeněných a uzených potravin a snažte se nebýt nervózní.

Ischias, revmatismus:
Dva dny třikrát denně půl hodiny před jídlem vypijte 3/4 šálku "živé" vody. Do bolavých míst vtírejte předehřátou "mrtvou" vodu.
Bolesti mizí během několika dnů, v závislosti na příčině poškození některé i dříve.

Kůže podrážděná po holení:
Několikrát navlhčete kůži "živou" vodou a nechte uschnout bez otírání. Na případné poranění přiložte tampon s "živou" vodou na dobu 5÷7 minut.
Kůže je trochu syrová, ale léčí se rychle.

Rozšíření žil:
Místa rozšířených žil a krvácející místa omyjeme "mrtvou" vodou, pak přiložit obklady s "živou" vodou na 15÷20 minut a vypít 1/2 šálku "mrtvé" vody. Postup je třeba opakovat.
Bolest postupně slábne a nemoc ustupuje.

Diabetes a slinivka:
Trvale pijte půl hodiny před jídlem 0,5 šálku "živé" vody. Užitečná je také masáž prostaty a autohypnóza, které podporují vylučování inzulínu.
Stav se postupně lepší.

Stomatitida:
Po každém jídle i mezi nimi vyplachujte ústa "živou" vodu po dobu 2÷3 minut.
Poškození se napravují během 1÷2 dnů.

Akné a nadměrné odlupování kůže:
Ráno a večer po běžném umytí si 2÷3 krát v 1÷2 minutových intervalech omyjte obličej a krk "živou" vodou a nechte uschnout bez utírání. Na vrásčitou kůži použijte obklady na 15÷20 minut s mírně ohřátou "živou" vodou. Suchou pokožku předtím opláchněte "mrtvou" vodou. Jednou týdně doplňte výše uvedenou proceduru po 8÷10 minutách omyjte obličej roztokem 1/2 lžíce kuchyňské soli a 1/2 lžičky jedlé sody v 1/2 šálku "živé" vody. Po 2 minutách si obličej omyjte samotnou "živou" vodou.
Kůže se vyhlazuje, stává se měkčí, mizí drobné vady a pupínky, mizí i odlupování částeček. Po dlouhodobé aplikaci i vrásky prakticky zmizí.

Odstranění odumřelé kůže z nohou:
Napařte nohy v horké mýdlové vodě na 35÷40 minut a pak je opláchněte teplou vodou. Pak máčejte nohy v ohřáté "mrtvé" vodě a po 15÷20ti minutách opatrně odstraňte vrstvu odumřelé kůže. Potom omyjte nohy teplou "živou" vodou a nechte je uschnout bez utírání. Tento postup periodicky opakujte.
"Mrtvá" kůže se postupně odlupuje. Kůže nohou se stává měkčí a přestávají se tvořit trhliny.

Péče o vlasy:
Jednou za týden po umytí hlavy vytřít vlasy a namočit je ohřátou "mrtvou" vodou. Po 8÷10 minutách opláchněte vlasy teplou "živou" vodou a bez vytírání je nechte uschnout. Pak celý týden večer vtírejte teplou "živou" vodu do pokožky hlavy po dobu 1÷2 minut. Léčba trvá jeden měsíc a je nejlépe provádět ji na jaře. Na mytí vlasů můžete použít dětské mýdlo nebo žloutkový nekoncentrovaný šampón. Po umytí můžete opláchnout vlasy odvarem z mladých březových listů nebo listů kopřivy, a teprve po 15÷20 minutách použít aktivovanou vodu.
Vlasy jsou jemnější, lupy mizí a léčí se oděrky a škrábance. Ustává svědění a vypadávání vlasů. Po třech nebo čtyřech měsících pravidelné péče o vlasy začínají růst nové vlasy.

Zlepšení trávení:
Při obtížném trávení například po přejedení vypijte sklenici "živé" vody.
Po 15÷20 minutách žaludek začíná opět normálně pracovat.

Cholecystitida (zánět žlučníku):
Po 4 dny 3 krát denně 30÷40 minut před jídlem vypít 1/2 šálku vody: první dávka je "mrtvá" voda, další dvě "živá" voda s pH až 11.
Ustává bolest v oblasti srdce, žaludku a pravého ramene, mizí hořká chuť v ústech a nevolnost.

Ekzém a lišej:
Před zahájením léčby zasažené plochy zahřejte, pak navlhčete "mrtvou" vodou a nechte uschnout. Pak místa 4÷5 krát denně máčejte "živou" vodou. Na noc vypijte 1/2 šálku "živé" vody.
Léčba trvá týden, postižená místa vypadají v pořádku do 4÷5 dnů.

Eroze děložního čípku:
Na noc proveďte výplach "mrtvou" vodou zahřátou na 38÷40 ° C. Po 10 minutách opakujte postup s "živou" vodou. Dále pokračujte s výplachy jenom "živou" vodou několikrát denně.
Eroze ustupuje během 2÷3 dnů.

Žaludeční a dvanáctníkový vřed:
Během 4÷5 dnů 1 hodinu před jídlem vypít 1/2 šálku "živé" vody. Po přestávce 7÷10 dnů opakujte léčbu.
Bolesti a zvracení se zastavují druhý den. Snižuje se kyselost a vředy se hojí.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 21:02
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Několik výpisků ze spisu
 
Živá a mrtvá voda
Zpracováno pro soukromé studijní účely dle výpisu a zpracování Státní vědecké knihovny v Brně (od Dr.Z.Doležala, Brno) a dalších pramenů - Excerpce. - C 1985


- Živá voda, dokonce lépe než louh, vylučuje z hnědého uhlí tytéž komponenty, což běžná voda nedokáže. Praktické využití je pro přípravu vrtného roztoku, v němž je možné snížit obsah sodného louhu, případně jej vůbec nepoužít.
- Zjistilo se, že působením stejnosměrného elektrického proudu je možno měnit vlastnosti obyčejné vody od silně zásaditých do silně kyselých, přičemž tyto vlastnosti zůstávají uchovány dlouhodobě a neztrácejí se ani destilací.
- Od katody elektrolyzéru odsávali vodu v naději, že získají přebytek kladných iontů. A při této příležitosti již současně prověřili i vlastnosti takto odsáté vody. Paradoxně se ve sklenici nacházela silná zásada - místo očekávané kyselé reakce vody. Zkušený a uznávaný elektrochemik o tom kategoricky prohlásil: "Jedná se o zjevnou chybu".
- Při použití živé vody je pevnost betonu o 30% vyšší, což prokázaly zkoušky.
- Pro pokusy s bavlníkem byly vysázeny tři záhony, jeden zaléván obyčejnou vodou s běžným růstem. Na druhém, zalévaném živou vodou, rostl bavlník rychleji. Na třetím, zalévaném mrtvou vodou, jakoby nebylo nic zasazeno. Ovšem po následném zalévání živou vodou na něm došlo k neočekávanému jevu - bavlník vyrazil a brzy dohnal rostliny na obou předchozích záhonech a v množství poupat je dokonce předehnal.

Živá voda - záporně polarizovaná voda - zásaditá voda
- vzniká v prostoru katody
- zvyšuje metabolizmus živých buněk
- neutralizuje mrtvou vodu
- má nadbytek záporného elektrického náboje (OH-) oproti normální vodě
- chemicky zásaditá, pH větší než 7, málo vodíkových iontů (H+)

Mrtvá voda - kladně polarizovaná voda - kyselá voda
- vzniká v prostoru anody
- snižuje metabolizmus živých buněk
- neutralizuje živou vodu
- má nadbytek kladného elektrického náboje (H+) oproti normální vodě
- chemicky kyselá, pH menší než 7, velká koncentrace vodíkových iontů (H+)

Ideálně čistá živá nebo mrtvá voda by se dala získat jedině fyzikální aktivací a elektrickou polarizací vody bez použití galvanického proudu, t.j. elektrostatickým principem vhodně kombinovaným s dynamickými principy.

Provedená laboratorní měření stanovila, že při počátečních hodnotách živé vody pH=11 a mrtvé vody pH=4,21 zeslabení za 1 měsíc činilo pouze 1%, přičemž teplota vody na to neměla žádný vliv.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
27.09.2015 21:14
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Pokračování ze stejného zdroje
 
Kyselost vodných roztoků způsobuje hydroniový iont H3O+ (dříve se pro něj používal termín hydroxoniový a běžně se označuje jako vodíkový iont). Solvatace protonů ve vodě nekončí však vytvořením iontů H3O+, nýbrž vznikají složitější struktury, z nichž asi nejstabilnější je H9O4+.
Koncentrace či přesněji aktivita vodíkových iontů v roztoku ovlivňuje rozhodujícím způsobem velký počet chemických reakcí a má velký význam pro děje v živých organizmech. Koncentrace vodíkových iontů v krevní plazmě je 4.10-8M, v žaludeční šťávě až 3.10-2M.
Růst některých mikroorganizmů je vázán na úzce vymezené hodnoty aktivity vodíkových iontů, jiné (například plísně) se však mohou rozmnožovat v široké oblasti koncentrace těchto iontů.
Udržování konstantní aktivity vodíkových iontů pomocí pufrů je nezbytné zvláště při studiu reakcí organických látek v biochemii a mikrobiologii. Pufrující soustavy si často vytváří organizmus sám.
V krevní plazmě se udržuje pH mezi hodnotami 7,35 a 7,45. Krevní plazma obsahuje různé látky kyselého a zásaditého charakteru - jako bílkoviny a různé organické kyseliny. Hlavní roli hraje pufr kyselina uhličitá H2CO3 a monohydrogenuhličitanový iont HCO3-. Kyselá složka pufru - kyselina uhličitá - je produktem oxidace různých uhlíkatých látek v organizmu. Kyselina uhličitá je v rovnováze s kysličníkem uhličitým, který v plicích uniká z krve. Přeměna kyseliny uhličité na kysličník uhličitý je poměrně pomalá reakce, ale v krvi je katalyzována enzymem karbonátdehydratázou. Vzhledem k neustálému odstraňování kysličníku uhličitého z krve je koncentrace kyseliny uhličité podstatně menší než monohydrogenuhličitanového iontu (0,027M), takže výsledné pH je vyšší než 7,0, ačkoliv pH kyseliny uhličité je 6,1.
Často se vyskytuje otázka, jaký smysl má pH ve velmi malých útvarech - v buňkách - v organelách (patří mezi ně mitochondrie, chloroplasty, cytoplazmatické retikulum atd.). Uvažujme pro jednoduchost kulovou organelu o průměru 0,1 μm, jejíž objem je zhruba 4.10-21 m3 = 4.10-18 dm3. Má-li vnitřek organely pH=7,0, obsahuje zhruba pouze 4.10-25 molu H3O+, tedy čtvrtinu iontu. Tento výsledek by mohl vést k závěru, že pH v maličké organele nemá vůbec fyzikální smysl. Taková úvaha však není správná, protože aktivita je statistický pojem a vztahuje se tudíž na velký počet organel. Následkem disociace kyselé složky pufru uvnitř organely vznikají hydroniové ionty, které opět rychle mizí reakcí se zásaditou složkou pufru. V časovém průměru to nakonec vypadá tak, jako by byl v roztoku přítomen zlomek hydroniového iontu. Ve skutečnosti o kyselosti roztoku rozhodují kyselá a zásaditá složka pufru, jež obě jsou uvnitř organely reprezentovány dostatečně velkými počty částic.
Významné je chování bílkovin v silně alkalickém nebo silně kyselém prostředí. Za těchto podmínek kyselé nebo zásadité skupiny v makromolekule tak silně ionizují, že odpudivé elektrostatické síly poruší jejich strukturu a dojde k přechodu "a" šroubovice na neuspořádané klubko. Tento děj se nazývá denaturace. Denaturovat bílkovinu je možno i zvýšením teploty (šroubovice se zhroutí následkem přílišných teplotních vibrací řetězce) nebo přidáním například močoviny (poruší se hydrofobní interakce, které stabilizují uspořádanou strukturu). Denaturovaná bílkovina ztrácí své biologické funkce (například enzym přestává být aktivní) a její rozpustnost ve vodě se snižuje, dochází ke koagulaci.
Vícesytné (víceprotonové) kyseliny, jako například ortofosforečná H3PO4, poskytují proteolytickou reakcí produkty, z nichž některé mohou být současně kyselého i zásaditého charakteru. Tak se chová například aniont H2PO4-, který reaguje ve vodě jako zásada podle rovnice: H2PO4- + H2O = H3PO4 + OH-, nebo jako kyselina podle rovnice: H2PO4- + H2O = HPO4- + H3O+.

Když měříme vodivost vody vyčištěné mnohonásobnou destilací v platinové nebo křemenné aparatuře, zjistíme, že přes největší pečlivost při čištění má nakonec stále určitou malou vodivost. Tuto vodivost způsobuje vlastní ionizace (autoprotolýza) vody:
2H2O = H3O+ + OH-
Jako u vody probíhá vlastní ionizace například i u metanolu, kyseliny octové, amoniaku a četných dalších rozpouštědel. Dále existují rozpouštědla, v nichž přenos protonů není možný, jako kysličník siřičitý (bez H), nebo benzen, dioxan atd.
Voda má jak kyselé, tak zásadité vlastnosti. Rozpouštědla jako například amoniak, která ve vodě vystupují jako zásady, budou ochotně odštěpovat protony z kyselin a zvyšovat jejich sílu a naopak snižovat sílu zásad (ve srovnání s vodou). Taková rozpouštědla nazýváme protofilní. Naopak rozpouštědla, která mají ve vodě povahu kyselin (například kyselina octová) budou snižovat sílu kyselin a zvyšovat sílu zásad (opět ve srovnání s vodou). Jsou to rozpouštědla protogenní.
Rozpouštědla o vyšší dielektrické konstantě, jako acetonitril, dimetylsulfid a další, též snadno odštěpují protony.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
02.12.2015 12:04
Bydliště: Sev. Morava
451 75 724 
  Poota napsal(a):    Mrtvá voda má účinky dezinfekční, protizánětlivé, protiotokové a sedativní – mírní bolest. Po přidání soli vyrobíme vodu s tak nízkým pH, že veškeré bakterie (např. Escherichia Coli) zahynou do 5 sekund.

Potřebuji vyrobit MV s velmi nízkým pH, které zlikviduje veškeré bakterie (i Escherichia Coli).

Běžně vyrábím ŽaM vodu (podle vzoru Pooty - v plastovém kyblíku s keramickým květináčem, nerezové elektrody))ze 3 litrů vody za 7 - 8 hodin (přes noc) a dostávám M vodu o kyselosti okolo 4 pH.
Včera večer jsem zkusila dát do vody při výrob졎 a M vody trochu mořské soli (na 3 l vody asi 1,5 - 2g soli) a ráno po 8 hodinách jsem dostala chuťově nepříjemnou (jakoby nazelenalou) M vodu s pH 4,5 a Ž voda byla odporné hořké chuti s pH kolem 13,6. V květináči s M vodou vznikl černý nános "něčeho" a v kyblíku s Ž vodou plavaly ve vodě rozpadlé kousíčky květináče + nějaké nečistoty. ... Všechno jsem vylila a vydrhla a dala vyrábět ŽaMvodu bez přidání soli. (Večer uvidím výsledek.)
Zajímal by mě důvod neuspěchu. Máte někdo zkušenosti s výrobou ŽaM vody s přidáním soli? Jak jste přitom dopadli?
A.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Adam   
02.12.2015 13:15
Bydliště: Praha
6193 577 6016 
Asi to nebudu umět úplně upřesnit, ale jakmile se z toho stane vlastně roztok chloridu sodného, očekával bych, že se tam budou dít úplně jiné procesy.

Hrubým odhadem - vzniklé nečistoty by mohly být sodík + případně nějaké zoxidované sloučeniny, leccos se mohlo uvolnit i z toho květináče. Přesně stanovit, co to všechno bylo, to by byla asi otázka pro chemika, ale především bych řekl, že Ti do výroby ŽaM vody nedoporučuji cokoliv přidávat.

A skutečně je nutná ta cesta, že má být pH tak nízké, aby likvidovalo bakterie? Cesta skrze živou vodu a vysoké pH nepřipadá v úvahu?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
02.12.2015 16:34
Bydliště: Sev. Morava
451 75 724 
Díky za zamyšlení se, Adame.
jedná se o zánět močových cest, způsobený bakterií Escherichia Coli. Antibiotika nepřipadají v úvahu, tak hledám něco jiného, účinněho. Zkusím si pořídit nový květináč a uvidím ... .
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
02.12.2015 20:41
Bydliště: Sev. Morava
451 75 724 
Tak problém je vyřešen ! Po výměně květináče za nový výroba aktiv. vody opět běží bez problémů, voda je čistá a rychle se aktivuje !

 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
02.12.2015 21:18
Bydliště: Střední Čechy
2932 344 4000 
  Apas napsal(a):    jedná se o zánět močových cest, způsobený bakterií Escherichia Coli. Antibiotika nepřipadají v úvahu, tak hledám něco jiného, účinněho.

Apas,
psala jsi mi, že boswellii máš a užíváš. Moje mamka má stejný problém, boswellie ji tu nemoc drží v klidu, ale pokud vysadí, je zle.
To znamená, že ta kytka předchází zánětu, ale bakterie zůstávají.
Tou vodou co vyrábíš se dají bakterie e.coli v močových cestách zlikvidovat?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
02.12.2015 22:02
Bydliště: ČR
1379 446 1792 
Nazdar Apas, oprala jsi to párkrát Godzilou?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
02.12.2015 22:36
Bydliště: Sev. Morava
451 75 724 
Farkas, u mne je to jinak, než u Tvé maminky. Můj zánět není chronického původu, nýbrž je akutní. Dostala jsem ho poté, co jsem strávila celé odpoledne venku v chladném počasí - začalo to jako nachlazení, které se uvelebilo do míst, kde mi ten den bylo od nohou nejchladněji . Opět se potvrdilo, že jsem na antibiotika alergická, takže v případě akutního zánětu se musím snažit vyléčit jiným způsobem. Zabírá mi godzila, koloidní stříbro, mrtvá voda, MMS, nebo urinové injekce. Každý prostředek ale nezabírá na všechny druhy zánětů. Musím vždycky zkoušet . Na močový měchýř mi dobře zabírá právě mrtvá voda, proto ji používám i teď(společně s bylinami). Takže z mých zkušeností vyplývá, že Mrtvá voda je spíše na akutní záležitosti.

Boswéllie akutní záněty asi neřeší, řekla bych, že její doménou budou záněty chronické. Je to ale jenom můj dojem, netvrdím, že to tak určitě je. Proto bych Tvojí mamce doporučovala ji nevysaovat... .. Chtělo by se nad tím důkladně zamyslet... Tak mě napadá, jestli by se dalo zjistit, jaký druh patogenů (bakterií) její zánět způsobuje?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
02.12.2015 22:40
Bydliště: Sev. Morava
451 75 724 
  Píďalka napsal(a):    Nazdar Apas, oprala jsi to párkrát Godzilou?

Jo, Píďalko, Godzila tentokrát nezabrala, také mě to překvapilo .
 
 
10.12.2015 09:45 Editace moderátorem. Odbočení - http://www.omforum.cz/p.php?idx=3291
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Adam   
09.03.2016 11:07
Bydliště: Praha
6193 577 6016 
Domácí narychlo zbastlený generátor živé a mrtvé vody
 
Zařízení je tvořené kuchyňskou plastovou miskou, květináčem (otvor ucpaný korkovým špuntem), elektrodami – nerezovým kuchyňským náčiním a zdrojem napětí 30V (který asi pozůstal po nějaké tiskárně). Kromě zdroje napětí (a kromě květináče) je vše ostatní dobře sehnatelné v klasických obchodech s domácími potřebami (a to včetně toho korkového špuntu různé velikosti).

Docela se mi osvědčilo vodiče k elektrodám připojit tak, že jsem odizolované konce pevně obmotal kolem elektrod a tyto spoje následně zakryl plastem pomocí tavné pistole (hlavně kvůli tomu, aby se spoj časem neuvolnil). Pro prostorově rovnoměrnější proces jsou elektrody ve vnější nádobě dvě (naproti sobě), ve vnitřní nádobě se nachází jedna.

Elektrody ve vnější nádobě jsou připojeny k [+] pólu, koncentrují kyselou (mrtvou) vodu. Elektroda ve vnitřní nádobě je připojena k [-] pólu a koncentruje zásaditou (živou) vodu. Vodu používám kohoutkovou. Zatímco [+] elektrody nezískávají při provozu žádný povlak a nevytvářejí žádné okem viditelné látky v mrtvé vodě nebo na její hladině (mrtvá voda zůstává na pohled zcela čistá), u [-] elektrody jsem se naopak potýkal s výskytem částic v objemu živé vody nebo na její hladině. Zřejmě se jedná pouze o vysrážené minerální látky, které [-] elektroda přitahuje. Přesto jsem pro jistotu místo nerezové lžíce použil nerezovou naběračku, jejíž materiál se mi zdál jistější (aby se z ní do živé vody pokud možno nic neuvolňovalo). [-] elektroda v živé vodě postupným používáním získává povlak, který je však zřejmě tvořen pouze neškodnými minerálními látkami. Nabyl jsem dojmu, že všechny tyto povlaky (ať už na elektrodě nebo na stěnách nádoby) je dobré ponechat svému osudu a nesnažit se je nějak odstraňovat. Když jsem povlak z elektrody odstraňoval, zdálo se, že následně vytvářená živá voda obsahovala výrazně více těch „nečistot“ (zřejmě minerálů) v objemu či na hladině.

Po zhotovení zařízení doporučuji provést 2x výrobu živé a mrtvé vody čistě jen pro zaběhnutí zařízení (bez následného použití).

Při napětí 30V mi generátor na začátku procesu odebírá zhruba proud 50 mA, následně proud klesá (stále pomaleji). Přibližně po 2 – 3 hodinách provozu je proud zhruba na hodnotě 10 – 15 mA a nadále již neklesá, pouze v tomto rozsahu hodnot kolísá. Je to fáze, ve které proces ukončuji. Vnitřní nádobu (květináč obsahující živou vodu) vyjímám z lázně hotové mrtvé vody a nechávám 10 minut odstát. Živou vodu odlévám do nějaké běžné skleněné nebo keramické nádoby, ale raději ne celý objem. Odliji jen většinu objemu z květináče, zbytek kapaliny u dna vylívám pryč nebo využívám jinak (jeví se mi více hořký).

Po několika cyklech provozu generátoru dnes už nevnímám žádnou specifickou chuť vzniklé zásadité (živé) vody. Zpočátku jsem velmi mírně pociťoval jakési kovové pozadí či mírnou chuť podobnou hořkosti, ale v dalších vytvořených dávkách se tyto slabé chutě prakticky úplně vytratily. Mrtvá voda chutná zajímavě nakysle.

Z povrchu [+] elektrody koncentrující kyselou (mrtvou) vodu uniká vzdušný kyslík (O2), z povrchu [-] elektrody zásadité (živé) vody uniká vzdušný vodík (H2).

Živá voda je chemicky specifická tím, že obsahuje zvýšenou koncentraci hydroxylu (hydroxyl OH-), měla by obsahovat zvýšenou (zdraví prospěšnou) koncentraci minerálů (např. sodík, hořčík, vápník, draslík) a naopak sníženou koncentraci aniontů Cl-, NO2-, SO2-, CO22- atp.

Mrtvá voda obsahuje především zvýšenou koncentraci kationtů vodíku (H+) a přirozeně opačný iontový charakter vody živé (mrtvá voda obsahuje sníženou koncentraci minerálů a zvýšenou koncentraci zmíněných aniontů).
 
Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat 
 
Zařízení na živou a mrtvou vodu
Zařízení na živou a mrtvou vodu
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 

 
01.02.2020 14:11 Editace moderátorem. Oprava chybného termínu hydroxilový radikál na hydroxil
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
29.04.2016 16:57
Bydliště: Praha
9111 610 7674 
Živá "vodíková" voda?
 
Čta Píďalčí příspěvek http://www.omforum.cz/p.php?idx=2353 , konkrétně :
"Pití vodíkové vody je přenosnou záležitostí a aplikace pitím je naprosto přirozená a bezpečná. Vodík lze rozpustit za běžného tlaku a teploty až do 0.8 mM. Pití vodíkové vody mělo kupodivu nemenší efekt než jeho dýchání. Vodíkovou vodu lze připravit několika způsoby, včetně rozpuštění vodíku ve vodě pod vysokým tlakem, elektrolýzou vody a reakcí kovového hořčíku s vodou."
celkem snadno a "logicky" mě napadlo, že by stačilo v běžném agregátu na výrobu živé a mrtvé vody nahradit nerezovou (-) elektrodu elektrodou hořčíkovou, aby byla vznikající živá voda ještě obohacovaná vodíkem.

Smělou tuto "myšlénku" samozřejmě míním ověřit praktickým pokusem, nejlépe tedy vlastním, protože ověření někým jiným bych se nejspíš nedočkal
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

pavelv   
07.08.2016 10:22
Bydliště: Praha
317 141 662 
Poota sem zkopíroval postup léčby všeho možného živou a mrtvou vodou. Zní to krásně, tak by mě zajímalo, jestli to tak funguje i v praxi. Pokud zde měl někdo nějaké výrazné úspěchy v léčbě, můžete sem o tom něco napsat? Specielně by mne zajímalo, jestli to někdo zkouěel na léčbu lupénky a škrábání v krku/kašel. A zajímají mne i pokusy, kdy ž a m voda nepomohla i přes dodržení výše uvedených postupů. Dík
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

farkas   
11.08.2016 15:23
Bydliště: Střední Čechy
2932 344 4000 
Voda obohacená volným vodíkem funguje tak, že zhruba 5 minut po vypití začne volný vodík kolovat v krvi a navazuje se na volné radikály, které tímto zneškodňuje.
Samoléčící schopnost těla se proto může věnovat nápravě jeho poškozených součástek.
V prvních dnech mizí úplně banální nemoci, kterých jsme si ani nevšimli a tělo postupně samo krok za krokem napravuje všechna postižení a nejzávažnější problém začne rovnat až naposled.
Při současné léčbě přírodními produkty v.voda logicky funguje rychleji. Naopak pokud člověk funguje stylem "dobré prase všechno spase". Nefunguje skoro vůbec.
Při doržování rozumné životosprávy a současném užívání přírodní léčby je na místě spíš otázka: "Kterou nemoc v.voda neléčí?".
Ve svém okolí mám zkušenosti s ulcerózní kolitidou a lupénkou. Protože jsou to nemoci velmi vážné a značně zastaralé, mohu říci jen to, že po cca 5 měsících jsou ti chlapi zhruba uprostřed cesty k úplnému uzdravení. Zatím se zbavili se nervozity, špatných nálad, brnění nohou, migrény, pálení žáhy, plynatosti a dalších drobných chorob, které nedovolily samoléčící schopnosti jejich těl řešit onen kardinální problém, kvůli kterému začali v.vodu pít.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Str.: 1, 2, 3, ... 8  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License