Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Hydrino R. Millse aneb převrat ve fyzice     (str. 1 z 3)
Sekce: Zdroje energie - Převratné i běžné
   |   Rolovat dolů
Fantasie nebo skutečnost? Stane se hydrino zdrojem energie pro příští milióny let? Dobude hydrino v nejbližší době Ameriku? Nejen o tom je toto vlákno.Str.: 1, 2, 3  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

E_man    Schval. r.
05.12.2015 21:21
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
Úvodem "z mosta do prosta"
 
Před nedávnem byla společnost BLP (Black Light Power) R.Millse přejmenována na BrLP (Brilliant Light Power).
Protože jsem se už o teorii R.Millse-GUT-CP(Grand Unified Theory of Classical Physics) zmíníl na různých místech dříve, nebudu teď čtenaře unavovat dalšími detaily, ale příležitostně se k tomu budu vrácet jak doufám s přispěním Vás hlavně mladších, kteří tuto štafetu převezmete.
Abych nikoho neuváděl v omyl říkám předem, že samotné atomové fyzice rozumím jen povrchně a atomovým výpočtům v teorii GUT-CP už vůbec ne.
Přesto spíše citem než rozumem to považuju za takový převrát ve fyzice, že jsem se hned na začátku svého poznávání nových energií a nové fyziky zaregistroval na moderovaném fóru https://groups.yahoo.com/neo/groups/SocietyforClassicalPhysics/conversations/top... , které je přímým konverzačním fórem R.Millse a které sleduji pravidelně s "otevřenou hubou".
Zdá se, R.Millsem vyvinutý nový energetický zdroj nazvaný "Sun Cell" (Sluneční článek), založený na jeho nové fyzice a hlavně na novém modelu atomu i elektronu, je v tak pokročilém stádiu, že než aby šel cestou přesvědčování současného establishmentu fyziky, jde rovnou k plánům na jeho výrobu a vytvoření fungující distribuční sítě.
Včera R.Mills zveřejnil, svůj BusinessPlan a zdál se mi tak „zajímavý“ že jsem raději o jeho zveřejnění na našem fóru poprosil samotného „Randyho“ .

Mr. Mills
Can I annonce Your Business plan In our Energetic forum in Czech Republic


Vím že má „vytříbená angličtina“ ja daleko od rodilých mluvčích, ale snad mi i porozuměl viz

Yes, but it is subject to change/in the vetting stage.

Tak tedy Business Plan R.Millse čili BrLP (Brilliant Light Power).

The current business plan is the BrLp maintains ownership of SunCells. BrLP outsources the manufacturing, supply chain management, maintenance and repairs, and billing. Manufacturers can only make SunCells for BrLP with no term limit. BrLP sells power under power purchase agreements (PPAs) for $0.05/kW hour for any application in the US. Rate only varies between countries and is adjusted for cost of living increases. There is a one time installment fee that is about the capital cost of the equipment (e.g. $100/kW). The PPA term is for as long as BrLP has a valid pending claim in the Territory. The PPA may be similar to a solar PPA, or it may be a lease depending on the most favorable legal structure. For the stationary and motive to stationary application, the stationary consumer installs, owns, and maintains the inverter. In an example, the home or building owner may install and own an inverter and purchase cheap DC power from an “Uber Electric” managed by BrLP. The inverter may be installed and maintained by BrLP’s contract installer/maintenance company under a separate service agreement.

Záměrně hned neuvádím svůj překlad, abych se nedopustil hrubých překladatelských chyb a jsem přesvědčen, že to lépe zvládnou někteří zaregistrovaní čtenáři tohoto fóra.

Tímto zároveň předávám vlákno k otevřené diskusi.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
06.12.2015 11:46
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
Chvíli jsem přemýšlel nad tímto byznys plánem a zde přikládám můj E_manovský překlad:

Současný Business plán je, že si BrLP podrží vlastnictví Sun Cells. BrLP zadává výrobu, řídí dodavatelské řetězce, servis a opravy a poplatky. Výrobce může Sun Celly vyrábět pouze pro BrLP bez časového omezení.
BrLP prodává energii za smluvních podmínek PPA(Power Purchase Agreements) za 0.05USD/kWh pro jakoukoliv aplikaci ve Spojených Státech. Poměr se mění pouze mezi zeměmi a je určován cenou životních nákladů. Existuje pouze jednorázový instalační poplatek v přibližné ceně zařízení (například 100USD/kW). PPA (smluvní podmínky) platí tak dlouho, dokud má BrLP platné právo používat dané teritorium. Tato PPA by mohla být podobná jako solární , nebo může být licenční což závisí na nejpřijatelnějším právním uspořádání. Pro stacionární a pohyblivé aplikace si uživatel instaluje, je vlastníkem a udržuje svůj vlastní měnič. Příklad, vlastník domu či objektu si koupí a instaluje svůj vlastní měníč a od „Uber Electric“ řízeného z BrLP, si nakupuje levnou DC(stejnosměrnou) elektřinu. Měníč však může být instalován a udržován BrLP za dalších smluvních podmínek.


Musíme mít na paměti poznámku R.Millse "but it is subject to change/in the vetting stage", kterou chápu tak, že toto ještě není definitivní a může se to změnit.

Jestli tomu rozumím, tak zde vzniká někdo mocnější než Microsoft a jak poznamenal jeden diskutující dříve, Mills zaměstná Bill Gatese jako "Towel boy".
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
06.12.2015 17:46
Bydliště: svet
1922 42 793 
Zajimavy,pro me uplne novy,ale zase za penize.............spis resim zdroj co by kazdyho udelal sobestacnym,to teprve bude prulom.To by resil treba Keshe,kde bys mel aparatek doma,zacaloval bys akorat to nejnutnejsi jednorazove a levne.Jinak se v zivote z toho deleni na ty co maji a ty co nemaji nevymanime.Rozdel a panuj.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
06.12.2015 18:15
Bydliště: Praha
9069 603 7583 
Nevěř tomu, že dostaneš něco "levně" - zatím je všechno silně předražené. Jak píše třeba Koňas, tak je to dané tím, že není zdaněna práce strojů, jejíž podíl stále narůstá na úkor zdaněné práce lidí. Což vytváří sílící nerovnováhu.
Docela zajímavá je vize Libora Nového, který usiluje, a to i prakticky(!) o odbourání peněžních toků, viz třeba jeho Hearth.net.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
06.12.2015 19:30
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
  proud napsal(a):    ....To by resil treba Keshe,kde bys mel aparatek doma,zacaloval bys akorat to nejnutnejsi jednorazove a levne.....

Tady máš názor zákazníká, který koupil přístroj Kesheho http://pesn.com/2015/11/26/9602695_Customer-receives-Magrav_output-same-as-input... . Výstup je stejný jako vstup tedy na nic. Stále doufá, že si přístroj dá ještě říct.
Sterling tam vyzývá, jsetli se najde někdo komu to funguje, ať mu dá vědět.

Co se týká Sun Cellu R.Millse, měla by to být náhrada elektráren i dálkových rozvodů elektřiny za cenu vytvoření servisní a distribuční sítě, která v důsledku možná zaměstná více lidí, než kolik jich v energetice pracuje teď, což by nemuselo být pro zaměstnanost špatné. Přestal by hrozit "black out" centrální výpadek elktřiny. Domnívám se však, že jeho zdroj nebude jediný a že konkurence a honba za větším ziskem ty zaměstnance opět zredukuje.
Přechod na nový zdroj energie s sebou však nese přerod automobilového průmyslu, dopravy a všeho, co až dosud používalo jakékoliv fosilní zdroje a možná zlikviduje i solární panely (ty stejně za dvacet let dojedou).

Pokračování tématické odbočky směrem Keshe přemístěno sem http://www.omforum.cz/p.php?idx=3561
 
 
07.12.2015 11:12 Editace moderátorem.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
07.12.2015 09:26
Bydliště: ČR
1379 446 1788 
  E_man napsal(a):    zde přikládám můj E_manovský překlad:

A je excelentní. I tu "wetting" záležitost jsi zmákl na výbornou.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
11.01.2016 18:46
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
Úvod knihy The Search for Hydrino Energy by Brett Holverstott
I do not accept incumbency as a validation of scientific
argument. Each prediction should be tested against
experimentation without prejudice of quantum mechanical
preconceptions.
Randell Mills


Před pár dny se objevily na stránkách http://brilliantlightpower.com/electrical-power-from-water-f... další dokumenty, osvětlující co dalšího se v oblasti energie vodíku a zejména „Hydrina“ připravuje.
Je zde nová „Technical Presentation“ v angličtině viz http://brilliantlightpower.com/wp-content/uploads/presentati...
a zejména jejich „Business Summary“ http://brilliantlightpower.com/wp-content/uploads/pdf/Busine... , na který v tomto příspěvku soustřeďuju pozornost.
Tento „Byznys přehled“ současně přikládám i do tohoto příspěvku, i když si nejsem moc jist, je-li to dovoleno. V úvodu tohoto dokumentu je kromě dalšího uvedeno:

O společnosti
Společnost BrLP je přesvědčená, že vytvořila převratný, netoxický fundamentálně nový zdroj energie přeměnou vodíku do doposud neznámé, mnohem stabilnější formy vodíku nazývaného “Hydrino®”, která uvolňuje 200x více energie, než uvolňuje pouhé spalování vodíku. Tento obrovský chemický zisk umožňuje termodynamické použití všudypřítomné vody jako zdroje vodíkového paliva pro formování Hydrina a kyslíku. Brilliant Light vyřešila teorii produkující Hydrino, která je potvrzená mnoha analytickými technikami, a které potvrdily hydrino jako velmi rozšířenou temnou hmotu vesmíru. Byl vynalezen SunCell® (Slunečí Článek) a zkonstruován tak, aby zapřáhnul tento čistý energetický zdroj rovnající se intensitou tisíců sluncí a který může být převeden přímo na elektřinu s použitím komerčních fotovoltaických článků.
Technologie SunCell® se prudce vyvíjí pro komerční použití. Prototypy takřka kontinuálně produkují stovky tisíc watů(stovky kilowatů) světla, které je ideální pro konverzi v zařízeních koncentrované fotovoltaiky konstruované a vyráběné předními fotovoltaickými(PV) společnostmi. Dosavadní úspěchy naznačují, že SunCell® je shopen rychle nahradit paliva, energetické zdoje i infrastukturu díky jejim lepším vlastnostem, nižší ceně, absenci jedovatých vedlejších produktů(by-products) při použití existujících, masově vyráběných komponetů. Duševní vlastnictví je chráněno mnoha celosvětovými aplikačními patenty vydanými BrLP, kterými prosazuje inovace a vynálezy. Pokud je Managmentu známo, pro Hydrino neexistuje v současné době srovnatelná konkurence.

Tento energetický zdroj je založen na novém chemickém procesu, který uvolňuje latentní energii atomu vodíku ústíci do nové až doposud neznámé daleko více stabilní formy vodíku „Hydrina“. Společnost tento proces názorně ukazuje na Figure 2 jako „BlackLight Process“ kvůli enormní emitací ultrafialového(UV), extremně-ultrafialového(EUV) či měkkého rentgenového(X-ray) neboli neviditelného záření - „Black light“. Společnost využívá tento „BlackLight Process“ ke generování elektřiny s použitím SunCell®, který pak formuje zářivé světlo emitující plasmou, konvertuje UV a EUV záření na viditelné světelné spektrum srovnatelné se sluncem. Toto vyzářené světlo s intenzitou více než tisíckrát větší než intenzita slunečního záření pak v článku koncentrované fotovoltaiky produkuje elektřinu.

Jediným palivem, které je článkem SunCell® konzumováno je atom vodíku z molekuly vody, kdy během vytváření hydrino-reaktivní plasmy je vstřiknutá voda v plynné formě, Tá pak slouží jako zdroj „HOH“-katalyzátoru i jako zdroj atomárního vodíku. Alternativou je i vstřikování vodíku vzniklého elektrolýzou vody. Reakce hydrina je iniciována a udržována obrovským (elektrickým) proudem tekoucím vysoce vodivou matrici tvořenou roztaveným stříbrem či stříbro-měděnou slitinou, která je vstřiknutá mezi elektrody proudového zdroje účinnou magnetickou pumpou bez pohyblivých částí. Proud z baterie kondensátorů který je sepnut vstřiknutím roztaveného kovu, může být tisíckrát větší, než proud domácích spotřebičů avšak o napětí jen desetiny běžných AA baterií (okolo 0.15V – pozn. E_man). Vodík z molekuly H2O je konvertován na Hydrino se stonásobným energetickým ziskem proti vstupní energii vysokého proudu, potřebnou pro zažehnutí paliva. Celková reakce je pak konverze vody na Hydrino, kyslík a elektřinu. Tyto bezpečné, netoxické látky pak jsou uvolněny do ovzduší. Hydrino, lehčí než vzduch se v atmosféře neudrží a uniká do vesmíru, kde je můžem pozorovat jako „temnou hmotu“ (tvořící přibližně 95% hmoty vesmíru).
Společnost věří, že SunCell® primárně produkuje světlo a energii na rozdíl od jakýchkoliv známých zdrojů, ve stovkach kilowatů vysoce energetického(UV a EUV či X-ray) spojitého záření při absenci viditelného a infračerveného záření. Aby šlo toto záření převést na elektřinu s použitím komerčních článků koncentrované fotovoltaiky, je vyžadováno záření ve viditelném a blízkém infračerveném spektru, které splňuje SunCell® vyzařující unikátní vysoce energetické světlo o nebývalém výkonu blížící se svým složením světlu slunečnímu, avšak s intenzitou tísíce krát větší než je tá, dopadající na povrch naší země.


Neumím si představit, že bch měl studovat atomovou fyziku a nezajímal se o GUT-CP.
Neumím s představit, že bych se chtěl nazývat "atomovým fyzikem" a nestudoval GUT-CP.
Neumím si představit, že bych chtěl být ministrem průmyslu a nevěděl o tomto Byznys-přehledu v Brilliant Light Power, Inc http://brilliantlightpower.com/ .

P.S. ten soubor Business_Summary_010816.pdf se mi, možná pro jeho velikost, nepodařilo přiložit, takže nezbývá, než si jej stáhnout z výše uvedeného linku.
 
Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat 
 
BlackLight Process
BlackLight Process
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
11.01.2016 19:07
Bydliště: svet
1922 42 793 
Doplnujici,naprosto amaterska otazka neznalyho: Existuje byt i vyhledove nejaka moznost,ze by tuhle technologii mohl vyuzivat kazdej rodinnej dum bez pomoci zvenci,tedy sobestacne?......
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
11.01.2016 19:20
Bydliště: Praha
9069 603 7583 
Nejspíš jo - teda když na to bude mít.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
11.01.2016 19:26
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
  proud napsal(a):    Doplnujici,naprosto amaterska otazka neznalyho: Existuje byt i vyhledove nejaka moznost,ze by tuhle technologii mohl vyuzivat kazdej rodinnej dum bez pomoci zvenci,tedy sobestacne?......

Asi tak jako existuje možnost, že ti vydrží pracovat tvůj poslední model PC bez jakékoliv podpory zvenčí. Moje PC už pracuje cca od r. 2009. Pochybuju, že se dožije r. 2020.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

proud    Schval. r.
11.01.2016 20:08
Bydliště: svet
1922 42 793 
  E_man napsal(a):    Asi tak jako existuje možnost, že ti vydrží pracovat tvůj poslední model PC bez jakékoliv podpory zvenčí. Moje PC už pracuje cca od r. 2009. Pochybuju, že se dožije r. 2020.

Tak nejak to bylo mysleny,ze si koupim masinku a pojedu.Servis kdyz bude treba se zaplati,podobne jako treba u pracky.Nebo jako u Rossiho masinky,kdy ji koupis a pak casem dokupujes napln.Samozrejme ze bych radeji videl neco co si dokazes doma postavit a udrzovat sam,ale to uz chci na soucasnou dobu trosku moc,ale byla by to znacka ideal.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
03.02.2016 16:21
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
Lidičky, to co se děje teď v Brilliant Light Power je něco, co mě momentálně celého pohlcuje.
Věřte, že se hóoodně brzo dočkáte převratných zpráv a videí.
Zdraví E_man obzvláště Adama, který tomu moc nevěřil.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Brbla   
03.02.2016 17:03
Bydliště: Kambodza
777 128 824 
Emane, povidej a prehanej, co se deje v Brilliant Light Power???
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Adam   
03.02.2016 23:58
Bydliště: Praha
5794 563 5843 
  E_man napsal(a):    ... Zdraví E_man obzvláště Adama, který tomu moc nevěřil.

Čemu jsem nevěřil?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
04.02.2016 13:06
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
To byl asi jen "pocit" že máš nedůvěru v hydrino. Asi moje chyba a omlouvám se, žádná provokace.
Ono se s tím už začíná vážně procovat i v molekulární fyzice. Ale to je teď na dlouhé lokte.
Zdraví E_man
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
04.02.2016 21:37
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
No a dneska je tady na YouTu zveřejněné takřka 2-hodinové video z demonstrace SunCellu. Nemůžu to tedď komentová, ale určitě už se tady najdou jiní, kteří tomu v originále budou rozumět lépe než já.
Viz Brilliant Light Power Demonstration, January 28th 2016
https://www.youtube.com/watch?v=R0PYe-4090g
Zdraví E_man
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Jarin's   
24.03.2016 21:45
Bydliště: Zádveřice-Raková
947 141 903 
  proud napsal(a):    Doplnujici,naprosto amaterska otazka neznalyho: Existuje byt i vyhledove nejaka moznost,ze by tuhle technologii mohl vyuzivat kazdej rodinnej dum bez pomoci zvenci,tedy sobestacne?......

  E_man napsal(a):    Asi tak jako existuje možnost, že ti vydrží pracovat tvůj poslední model PC bez jakékoliv podpory zvenčí. Moje PC už pracuje cca od r. 2009. Pochybuju, že se dožije r. 2020.

Já to vidím takto. Je možnost že si to koupím za velké peníze(srovnání s tepelným čerpadlem 100k - 250k Kč) nebo si to můžu postavit doma za 10% ceny (stejně jako tepelné čerpadlo. Střeva jsme postavili s člověkem, co dělá chladírenskou techniku za 20 000 s COP voda - voda 6.5 jenom nemám doma k dispozici tu vodu a navíc teplo není mým cílem. Tím je soběstačnost na elektřině) A tím být nezávislý na pomoci zvenčí? Pokud by to bylo takto, jsou k té technologii někde dostupné principy, nákresy, data k výrobě? Jestli ano, je to bomba a alespoň už to tady nemusíme zkoušet jinak. Volná energie má totiž smysl jenom tak, že nezaměníme svou závislost na Energetické společnosti za závislost na jiném molochu dodavateli.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Jarin's   
24.03.2016 23:00
Bydliště: Zádveřice-Raková
947 141 903 
  E_man napsal(a):    No a dneska je tady na YouTu zveřejněné takřka 2-hodinové video z demonstrace SunCellu.

Z toho videa je jasné, že tudy pro nás nezávislé volnoenergetizáře cesta nevede. Bude to složité, komplikované a drahé. Všichni, kdo to budou chtít využít se stanou vazaly místo ČEZu firmy Brilliant Light Power nebo jiné, která to bude vyrábět a platit za energii možná i více než dnes.Tudy cesta nevede
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
24.03.2016 23:23
Bydliště: Praha
9069 603 7583 
  Jarin's napsal(a):    Z toho videa je jasné, že tudy pro nás nezávislé volnoenergetizáře cesta nevede.

To je přece jasné už dávno!
I když volná energie jako taková je úplně zadarmo, tak jakýkoli přístroj na její užívání bude tak drahý, že se jako investice vrátí možná tak za jednu generaci uživatelů.
Pokud to chceš levněji, tak si na to budeš muset přijít sám, protože to nikdo, kdo to případně bude mít, zadarmo nezveřejní.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man    Schval. r.
25.03.2016 04:48
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 84 1820 
  Jarin's napsal(a):    .... nebo si to můžu postavit doma za 10% ceny (stejně jako tepelné čerpadlo. ......a navíc teplo není mým cílem. Tím je soběstačnost na elektřině) ........ Pokud by to bylo takto, jsou k té technologii někde dostupné principy, nákresy,

Tak jako nejsi nezávislý při používání auta, počítače, výrobě potravin...., nebudeš asi nikdy nezávislý ani při výrobě elektřiny doma.
Nejsi nezávislý ani při tom uváděném tepelném čerpadle (sám si ten chladírenský agregát ani nevyrobíš, ani neopravíš). Využíváš 100-letou kontinuitu při rozvoji a zespolečenšťování této technologie. V případě výpočetní techniky je to už jenom cca 50-letá kontinuita
Technologie hydrina, E-Catu a asi i dalších teprve začíná. Mohlo se na nich pracovat už nejméně 20 let, kdyby nebyla záměrně ignorována a potlačována.

Poota napsal: I když volná energie jako taková je úplně zadarmo, tak jakýkoli přístroj na její užívání bude tak drahý, že se jako investice vrátí možná tak za jednu generaci uživatelů.
Pokud to chceš levněji, tak si na to budeš muset přijít sám, protože to nikdo, kdo to případně bude mít, zadarmo nezveřejní.


Tak jako máš k dispozici plány na výrobu motorů, čerpadel, počítačů....tak budeš mít i plány na výrobu generátoru elektřiny z hydrina. Doma si to nevyrobíš proto, že technologie a její inovace se vyplatí jenom při výrobě velkého počtu kusů.
Tak jako můžeš dneska použít motor ze škodovky k domácí výrobě tepla a elektřiny (kogenerace), tak budeš moci použít i budoucí generátor elektřiny z auta.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Str.: 1, 2, 3  

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License