 | proud 28.09.2016 10:26 Bydliště: svet
|
| farkas napsal(a): Brzy budeme po autech bez kurvítek prstíčkem hrabat a špendlíčkem kopat.
Skoro každý, kdo má auto mladší 8 let, a dokonce s ním i jezdí, do něj sype peníze za opravy už od vypršení garance.
Zrovna mám svoji sedmnáctiletou kr |
Jezdim jinym autem,ktery po pruseru zustane stat,jelikoz ma "pocitac",je to jinej kalibr,turbobenzin s 240 konma,ale mam jedno maly auticko jeste v klasice a to si hodlam nechat i kdyz uz neprojde technickou,dokud bude jezdit,toho mrnavyho,staryho oplika po tatovi si opatruju ;-) |
|