Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Volné povídání   (str. 10)
 
proud    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
28.09.2016 10:26
Bydliště: svet
1922 43 795 
  farkas napsal(a):    Brzy budeme po autech bez kurvítek prstíčkem hrabat a špendlíčkem kopat. Skoro každý, kdo má auto mladší 8 let, a dokonce s ním i jezdí, do něj sype peníze za opravy už od vypršení garance. Zrovna mám svoji sedmnáctiletou kr

Jezdim jinym autem,ktery po pruseru zustane stat,jelikoz ma "pocitac",je to jinej kalibr,turbobenzin s 240 konma,ale mam jedno maly auticko jeste v klasice a to si hodlam nechat i kdyz uz neprojde technickou,dokud bude jezdit,toho mrnavyho,staryho oplika po tatovi si opatruju ;-)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License