Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Globální potravinový kolaps   (str. 2)
 
farkas   
18.02.2017 06:56
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
Přišlo mi e-mailem, souhlasím a sdílím

Ptačí chřipka
PROTEST (šiřte dál!)

Tak už dost toho vraždění domácího ptactva , vy najatí islámští drůbeží zabijáci! Přes 20 000 ptáků jste vyzabíjeli, bez ohledu na to, že pro mnohé, zvláště chudobné důchodce to byl jediný chov pro domácí obživu.
Kdybyste absolvovali alespoň střední školu, tak byste věděli, že tímto zabíjením jste vstoupili do války proti Darwinovým zákonům přírodního výběru!! Podle něj při každé změně prostředí včetně nemocí uhyne malá část nepřizpůsobených organismů v určité biocenoze. Ty odolnější přežijí, rozmnoží se a při další kalamitě už budou víc připraveni na podobnou nehodu. To je zákon přírody. Využívá se dokonce i v lékařství, kdy dostanete injekci s virem, k němuž si imunitní systém těla vytvoří pro příště obranu! Vy byste
v budoucnosti byli snad schopni vyzabíjet i postižené lidi normální chřipkou nebo žloutenkou, aby ji neroznášeli dál. Ale politickým buranům to nic neříká, protože od toho očekávají nějaké dotace od EU, které si pak rozkradou mezi sebou. A bývalým majitelům vlastních chovů dají buď malou úhradu nebo nabídnou, ať si koupí z jejich velkochovů novou drůbež za své peníze! Ve skutečnosti se měly z každého chovu odebrat jen postižené kusy a počkat, jestli se virus rozšíří nebo ne. Ta podstatně větší část by už byla odolnější nebo by virus odezněl. Rozhodně těch postižených dosud byla snad tisícina, ale vy jste měli zase příležitost je vyhubit a nacpat si kapsy jak obvykle. Místo toho, abyste vyhledali příčinu rozšiřování viru ptačí chřipky mezi volně žijícími ptáky, tak jste povraždili celá domácí stáda. Jste jen
vražední diletanti, pro peníze.

Už podobným způsobem byly zlikvidovány bývalé vepříny, které každý znal jako "Giganty". S nimi zmizela z našich polí cukrovka, po ní cukrovary. Takže z dřívějších vývozců cukru jsme se stali dovozci. Proč už nedovážíte jen třtinový cukr, vždyť za zprostředkování s prodejci byste se zase obohatili. Místo toho je na polích řepka olejná. Přes EU chcete zakázat, aby zahrádkář ze svého přebytku si nemohl nic prodat ani vyměnit se sousedem zeleninu! Jen když vám to sype, protože tím odstraníte konkurenci vůči
zahraničním velkoobchodům, kde si máme všechno koupit.


RNDr.Rudolf Jiříček, býv. zástupce ČR v UNESCO v oboru geologie,
mikropaleontologie a ekologie.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License