Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Energie - Neviditelné souvislosti   (str. 2)
 
Poota   
25.10.2017 18:29
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
  E_man napsal(a):    Jenže tohle pánové sice na jedné straně ospravedlňuje centrální globalizací, ale na druhé straně v rukou KOHO??!!

Ono jde spíš o to, že tohle všechno je umožněné hlavně díky blbosti spotřebitelů. Právě ti jsou schopni tenhleten mišmaš téměř stejných výrobků podporovat a platit.
Začíná to tím, že považují litrový motor jedné značky za lepší než litrový motor značky jiné atd. Přitom parametry všech litrových motorů jsou plus mínus zhruba stejné, takže by úplně stačil jako jediný kterýkoli z nich.
A takhle je to i se vším ostatním - počítače, ledničky, pračky, auta, mobily a prakticky úplně všecko.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License