 | Poota 25.10.2017 18:29 Bydliště: Praha
|
| E_man napsal(a): Jenže tohle pánové sice na jedné straně ospravedlňuje centrální globalizací, ale na druhé straně v rukou KOHO??!! |
Ono jde spíš o to, že tohle všechno je umožněné hlavně díky blbosti spotřebitelů. Právě ti jsou schopni tenhleten mišmaš téměř stejných výrobků podporovat a platit.
Začíná to tím, že považují litrový motor jedné značky za lepší než litrový motor značky jiné atd. Přitom parametry všech litrových motorů jsou plus mínus zhruba stejné, takže by úplně stačil jako jediný kterýkoli z nich.
A takhle je to i se vším ostatním - počítače, ledničky, pračky, auta, mobily a prakticky úplně všecko. |
|