 | Pafixa 10.11.2017 17:12 Bydliště: Masada
|
| Poota napsal(a): Budeš se divit, ale neprotiřečí si vůbec.
To se zdá jenom Tobě, protože uvažuješ v zákonitostech trojrozměrného prostoru, který je omezován například kontinuálně plynoucím časem.
"Světem" duší jsou ale prostor |
No, já myslel, že v principu i v jiných dimenzích "hora ruit" tedy čas kvapí a skoky zpět, proti proudu řeky, je jen sci-fi Alberta Einsteina. Nějak mi vadí to skákání do minulosti, prostě i "příčinnost" má plynoucí časovou linku a zatím mne nikdo nepřesvědčil, že příčinu v minulosti lze nějak odstranit.
"Nelze dvakrát vstoupit do stejné řeky" - tomu prostě věřím, to mi dává smysl všemu. "Záporný" čas je podle mne "iluze" a pokud to vezmu historicky, tak všechny moudré pozemské civilizace to měli stejně jako já.
Ale pokud mi to někdo vysvětlí, že je to možné, nebudu se bránit. |
|