 | Poota 01.12.2017 18:38 Bydliště: Praha
|
| E_man napsal(a): Pro mne (a asi spoustu dalších) to zůstává jen jako podivně nesmyslná show a zatím nechápu, proč ji vůbec veřejně prezentoval. |
Tipnul bych si, že nejspíš to je takhle:
- kvarky mu za jistých okolností dávají mnohem větší výkon, než kolik na to spotřebují - aby to veřejně prokázal, tak slíbil "předváděčku"
- navození těch "jistých okolností" se ukázalo být energeticky tak náročné, že ztráty "zdroje" převyšují zisk "kvarků" a nepodařilo se do slíbeného termínu postavit méně "žravý" zdroj
- z toho důvodu nemohl dát k dispozici údaj o příkonu "zdroje" a postavit ho proti změřenému výkonu "kvarků", protože celkové COP by vycházelo pod 1 a tudíž by bylo zcela nezajímavé
Ovšem kdyby slíbenou předváděčku odvolal, tak by byl rázem za podvodníka a nebo v lepším případě jenom za slibotechnu. |
|