 | Jarin's 06.12.2017 00:52 Bydliště: Za dveřmi je Rak
|
| Adam napsal(a): ....Ony platí velice dobře, pokud si je člověk vždy vědom rozsahu jejich vhodného použití v daných případech a pokud si uvědomuje jejich roli společně ještě s dalšími souvislostmi. .... |
Jasně s tím souhlasím. Ona 0 pod čarou, tedy dělení nulou tomu moc neprospívá. Právě proto jsem popsal jaké důsledky má tvrzení, že odpor supravodiče je 0. S čímž já mimochodem nesouhlasím a popsal jsem to v posledním odstavci svého příspěvku. |
|