 | Adam 02.11.2018 14:02 Bydliště: Praha
|
| Jarin's napsal(a): ... Svítání si ve 3 ráno v létě moc neužiju, klidně může svítat až ve 4. V Zimě potom musíme zavírat koně už ve 4(16) a víc by nám vyhovovalo je zavírat až v 5(17). ... |
To pak ale směřuje k úvahám, jestli ČR není v blbém časovém pásmu a nemělo by se to přetlačovat nepřirozeným letním časem, ve kterém je poledne ve 13:00.
Ale chápu, že co člověk, to jiné okolnosti, jiný každodenní život a pak i jiný pohled na toto. |
|