 | cimirek 28.03.2019 11:34 Bydliště: Střední Čechy
|
| Adam napsal(a): O koncovku domény nejde.
Nevím, jak přesně to mají v té směrnici vyřešené, ale předpokládám, že se to týká provozovatelů webů
na území EU. Těžko říct, podle čeho se to území evropské/neevropské řídí. Jestli podle... |
Možná že by se dalo očekávat, že se podobné weby budou stěhovat třeba do Ruska, nebo se začnou využívat podobné již tam stávající třeba jako rutube. |
|