 | E_man 29.04.2019 00:05 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Poota napsal(a): Tak nějak se pořád nemůžu zbavit dojmu, že energie vynaložená na změnu směru osy setrvačníku se spotřebuje právě a jenom na tu změnu jejího směru - a na rychlost otáčení že nebude mít vůbec žádný vliv.
A ještě... |
Hmm… To by ukazovalo na "černou díru energie", kdy nám energie beze stopy mizí !!?? |
|