martin11 napsal(a):p.s hledal jsem jestli to někdo neprodává v česku...třeba Konrad, či GM....kdyby někdo našel, kde to koupit v tuzemsku napište sem díííík
Martine, podíval jsem se a prodává to třeba Amazon. Takže to fejk nebude. Jsou tam i jiné překladače.
Jinak ideální je mít vlastní platební kartu. Určitě máš nějaký účet u banky, nebo spořitelny a většinou ti kartu vystaví zadarmo.
Jako penzista si tam necháš posílat důchod a nestojíš u branky čekajíc každý měsíc na pošťáka, jako babky u nás v ulici, nebo nebo nestojíš frontu na poště jako moje žena...
Ono objednávat pro někoho druhého na internetu je vždycky trochu "vošajstlich"