 | Píďalka 25.05.2020 11:05 Bydliště: ČR
|
| milda napsal(a): Slávku, jsi vedle, jak ta jedle! |
Vidíš příliš rudě. "Komančové" si jen otočili čepici čelem vzad a předali žezlo svým potomkům. Vůbec nejde o politické zřízení, ale o ekonomicko politicko psychopatické, měnící formu a vlajku despocie jak se namane. Konec konců, sovětskou politiku nikdy nedělali etničtí Rusové, ale přivandrovalci, které Rusové, nic zlého netuše, přijali mezi sebe před mnoha stoletími a kterým se podařilo rozvrátit kdysi celosvětově mocnou, velice tolerantní a kooperativní Grand Tartárii.
Píďalka |
|