 | E_man 19.06.2020 02:37 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Pafixa napsal(a): Jo tomu rozumím, ale pak při nabíjení po dobu 8 hodin proudem 10 mA a napětí 310V to ještě spotřebuje něco na to žhavení. Pak ta ekonomika nevypadá výhodně.
Enormní napětí - no z flybacku tam mohu poslat pulzně... |
Teď jde v pokusu o ověření akumulační schopnosti elektronů ve vakuovém prostoru okolo vnější anody. Na ekonomiku se v této fázi základního výzkumu můžeme... no však ty víš. |
|