 | Adam 07.07.2020 16:24 Bydliště: Praha
|
| martin11 napsal(a): Blahopřeji k provedení závěrečného testu , ale myslím, že mechanická kontrola bude stejně potřeba./...touto kontrolou by mohl být např. můj gnomon/ a proč že ta kontrola???
...když bude referenční měřák v anomálii,... |
Martine, to jsme tu už kdysi řešili: Tuto barometrickou metodu jsem vyvíjel právě kvůli tomu, že gravitační anomálie toto měření nijak neovlivní. |
|