 | martin11 06.08.2020 15:26 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| minsc napsal(a): Tak se nám připravuje nový urychlovač, ještě větší než ten minulý. A to už ten minulý byl největší a nejdražší stavbou v historii.
https://www.technickytydenik.cz/rubriky/veda-vyzkum-inovace/...
Nějak se mi tam... |
...se nediv....ufoni, kteří zde havarovali se musí nějak ze Země dostat domů...vědí jak a už zde trčí několik tisíciletí...jsou totiž nesmrtelní.../ mmj jsou vládnoucím etnikem.../
...mno a dozrála doba, že je možno postavit "urychlovač", který ke svému "návratu" potřebují....tak jim to přej...
p.s. ...osobně jim přeji "šťastný" návrat...ale Homo Sapiens bude mít jistý problém....kdo nás povede, když Šéfové odletí.... |
|