Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Pivo   (str. 3)
 
Adam   
25.08.2020 13:38
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  Poota napsal(a):    Piva mají stejně jako lidi i různý charakter a záleží jenom na tom, jak dalece jsou nám sympatická. ... ... Není to vůbec o kvalitě, síle a nebo ceně, ...

Přesně tak.
Ten "odborný termín" pitelnost se dá krásně zaměnit se slovem pitomost.

Je to velmi individuální. Podobně jako kdyby chtěl někdo tvrdit, že umí rozhodnout, které vůně jsou čichatelné / příjemné a které nikoliv.

Po cestě z měření potenciální gravitační anomálie na Berounsku jsme se s ourelem
zastavili v pivovaru a restauraci Berounský medvěd:

https://mapy.cz/s/2MnFd


A já tam ochutnal pivo Zlatý kůň. Velice mi zachutnalo, přišlo mi velmi zajímavé, nevšední, s příjemným chuťovým "pozadím", zkrátka jsem z něj byl poměrně nadšený (ourel může potvrdit). No a pak jsem se doma jen tak pro zajímavost podíval na hodnocení "odborníků" a našel jsem ještě horší odezvy, než jsem čekal. Pucovali to jak bahnitou řeku a házeli pojmem "nepitelné".

No, ať si tito "odborníci" jsou, mě mohou být volní - nevidím smysl se s nimi snažit dohadovat, protože je to právě věc individuální.

Jenže, tady jde o něco jiného...
Kdybych viděl první ty recence a až pak narazil na možnost toto pivo ochutnat, přirozeně bych ho asi nechtěl zkoušet a dal bych si raději něco jiného. A o hodně bych (já osobně) přišel.

Takže takhle nějak.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License