 | Adam 30.10.2020 16:20 Bydliště: Praha
|
| Píďalka napsal(a): Poslali mi zajímavé videjko z Whats Up a jaksi není zdroje. Kámoš mi to přeposlal do mailu a jedná se o Newtonův třetí zákon. Jak ho sdílet?
Ahoj, Píďalka. |
Zádrhel je kde? Technická stránka toho, jak to sem vložit, nebo jde o právní/autorskou zátěž toho videa?
Osvědčeně používáme třeba http://www.uloz.to, kam to můžeš vrznout, pokud tam máš/uděláš si registraci
a na fórum pak stačí dát jen odkaz.
A jestli nejde o nějaké video draze zaplacené nějakými velkými produkčními společnostmi, mělo by na tom UložTu vydržet i docela dlouho... |
|