 | martin11 13.11.2020 17:11 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Adam napsal(a): Martine, vůbec nic o té fotografii nevím, takovéhle věci prostě kolují po internetu. Jsem rád, že Tě to zaujalo, jen ten můj záměr to sem dát do vlákna K zamyšlení ani moc nestál na pohledu fotografickém, jako spíš... |
občas mě nějaký digi fígl ve foto zaujme, jako třeba tento výše...můj osobní názor je, že to není foto člověka, ale digi malůvka a s tou se dá velmi dobře manipulovat....takže vtipné, ale nereálné....závěr....pokusím se to udělat s opravdovou živou fotkou |
|