 | Adam 13.11.2020 17:32 Bydliště: Praha
|
| martin11 napsal(a): občas mě nějaký digi fígl ve foto zaujme, jako třeba tento výše...můj osobní názor je, že to není foto člověka, ale digi malůvka a s tou se dá velmi dobře manipulovat....takže vtipné, ale nereálné....závěr....pokusím se... |
Řekl bych, že reálné by to právě klidně mohlo být. Limitován jsi pak jen šikovností - jako v praxi by se to provádělo velmi obtížně a tipuji, že by to nedopadlo tak hezky... Tohle sice asi je digi malůvka, ale vychází
z teoretické reálné možnosti, že kdybys měl nějak superpřesnou možnost udělat ty dva snímky do takto dokonalého proložení, udělal bys to. A ta možnost, že bys to teoreticky mohl dokázat i v reálu, mi připadá velmi zásadní...
(Bez ohledu na to, jak moc by to bylo praxi těžké...)
Upozorňuje to hlavně na naše vnímání... ... ...
Je to taková vyšší úroveň těch hravých obrázků, jestli vidíš ženský klín nebo lampu - víš, co myslím... |
|