 | martin11 13.11.2020 19:36 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| cimirek napsal(a): Odhaduju, že ten obrázek je snímaný dvěma kamerama, v patřičném odstupu a úhlovém natočení, současně a patřičně nasvětleno. Následně složeno ve fotoshopu, ale asi by to šlo i s klasickým negativem, dvojexpozicí ve... |
...musím s radostí odcenit tvůj foto postřeh....ono to asi jinak nepůjde, pokud by se chtělo složit dvě fotky do jedné, aby vypadala jako ta předložená Adamem ...mno ...já mám problém, jak to vyřešit...jsem tu na Foru asi jediný od fochu...i když....dnes fotí každý...a profíci se formují mezi lidmi co si koupí fotoaparát za hodně peněz....profi zkušenost...fotoaparát je dnes velmi často chytřešjí nežli majitel.... |
|