 | E_man 24.11.2020 19:02 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Adam napsal(a): Vkládám jen tak...
Kolegyně má umrtí v rodině, tak jsem po nějaké kapce empatie a "jalového" utěšování přidal ještě něco dalšího - v souvislosti s tím, že smrt pro daného člověka pravděpodobně vůbec... |
V minulých 14 dnech jsem prošel obdobným trauma při smrti poměrně blízkého příbuzného.
Teprve tady a teď si člověk uvědomí svoji pomíjivost a že jeho život nekončí jeho posledním dechem. |
|